+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: RANDIMAN VE UYUMLULUK

Renault 2005 model lagunaII 1.6 privilege sahibiyim .Brc gaz sistemi taktirmayi dusunuyorum fakat uyum konusunda suphe ediyorum aracin orjinalliginde herhangibir bozulma oluyormu bu araca daha once hic taktiran varmi fikirlerinize simdiden tsk ediyorum.

BRC sistemleri eger sorun cikartacaklarsa, montajin ilk gunlerinde cikartiyorlar, o sorunda genelde ufak ayarlarla hallediliyor ve bundan sonra sizi, sorunsuz, tasarruflu ve de guvenli surusler bekliyor...

yalniz burada, ilk gunlerde kesin sorun cikar anlamina varmayalim, benim ki yalnizca bir ihtimal, cunku taktirdigi gunden beri sorunsuz kullanan arkadaslarin sayisi hic de az degil,

forumu dikkatlice okumanizi oneririm, aradiginiz sorularin cevaplarini forum icerisinde bulacaksiniz, hala aklinizda kalan soru isaretlerini ise, basta kadir abi olmak uzere, ben ve benim gibi forum arkadaslarim, elimizden geldigince  yanitlamaya calisiriz.

aracinizda uyum sorunu olmayacaktir. manifolda acilan 4 delik ve de tankin montaji icin acilan delikler disinda hic bir orjinalligini kaybetmeyektir. kabul edersiniz ki bu deliklerin acilmasi da mecburidir...

yaklasik 2-3 aydir bu forumu takip eden ve de brc kullanan birisi olarak,
    ictenlikle bu donusumu YETKILI ELLERDE yaptirmanizi tavsiye ederim,

ozellikle de kampanyanin baslamis oldugu su gunlerde...

saygilar...

Cevap: RANDIMAN VE UYUMLULUK

aynı durumdayım haber bekliyorum

Cevap: RANDIMAN VE UYUMLULUK

aynı durumdayım haber bekliyorum

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler