+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan
1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HANGİ LPG

HANGİ LPG

DEĞERLİ BRC DOSTLARI...BEN ARACIMA SHELL GAZ ALIYORUM..MEMNUNUM..SİZİNKİLERİ MERAK ETTİM...ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM..SELAMLAR....

YOLLARIN KRALI BRC........:OK:

Cevap: HANGİ LPG

milangaz da çok güzel ben kullanıyorum

LPG BİZİM İŞİMİZ
    2A

MAVİDENİZLER OTOGAZ LTD.ŞTİ.
    2A MÜHENDİSLİK ANKARA BÖLGE BAYİİ
    www.mavidenizler.com.tr
    0 312 385 9 555
    TUNCAY KARAKOCA
    0532 596 46 93

İPRAGAZ KULLANAN VAR MI??? KALİTELİ Mİ?? ÖNERİR MİSİNİZ???

Alıntı bsel35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    DEĞERLİ BRC DOSTLARI...BEN ARACIMA SHELL GAZ ALIYORUM..MEMNUNUM..SİZİNKİLERİ MERAK ETTİM...ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM..SELAMLAR....

YOLLARIN KRALI BRC........:OK:
    ben bircok marka denedim en son kararım batıgaz var bana yakın oradan alıyorum artık hem daha uygun hemde gazından memnunum acıkcası fark nasıl olur onu da anlamıs degılım zira bu gaz olayı benzın veya mazot gıbı kacak yada pis olamaz herhalde yanı pompacı hava basmadıkca fark olmaz dıye dusunuyorum belkı cekıste gaz kaısımlarından kaynaklanan hafıf degısıklıkler olabılır...slmlar

milangaza geçtim..süper bir gaz..ankara bir yerde ( ostim) milangaz 1.67..fazla söze gerek var mı??? selamlar....:OK:

karadeniz gaz

total dan şaşmayın derim

Genellikle bize yakın olan Total istasyonundan gaz alıyorum. Tenha bir yer olduğu için benzini, mazotu da dinlenmiş oluyor.

MİLANGAZ....SÜPER.............

Arkadaş bir sorum olacak bende milangaz ankara aktaştan alıyordum Lt 1.62 aracımda bir yakıt problemi var milngazdan 20 tl lik gaz alıyorum 70 - 75 km felan gidiyor shell den 1.78 den alıyorum bazen daha pahalı alıyorum 1.85 felan aracım 85 - 90 km arası gidiyor bu sizce neden???:confused0024:

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler