+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 307 SW COMFORT

Exclamation 307 SW COMFORT

yeni aldığım 2006 model peogeot 307 sw 1.6 comfort 110 hp aracıma lpg taktırmayı düşünüyorum.araştımalarıma göre bu araçlarda lpg sorun yaratıyor.karabük ilinde yaşıyorum.safranboludaki yetkili brc servisine dün gittim sordum.takarız dediler fiyat olarakta;yakıt deposuna bir ilaç atıtorlarmış onunla beraber 1650 tl dediler. bu ücrete psa modülü dahil değil.aynı yere bir başka tanıdığım birisi ilaç dahil 1500 tl 10 ay taksit yatırdığını söyledi.sorularım şunlardır:1-brc servislerinin standart bir ücretlendirme poltikası varmıdır,yoksa servisler arasında yada müşteriye göre fiyatlar değişebilmektemidir2-benim aracıma sizin hangi seri ürününüz uyum sağlamaktadır referanslarınız varmıdır3-psa mödülü denen şey bu kitin içindemidir yoksa onun için ayrı bir ücret ödemem gerekiyormu.şayet ödemem gerekiyorsa onun ücreti nedir.2a mühendisliğin bu forumdaki müşteri ile yapılan yazışmalarından anladığım müşteri memnuniyetine gereken özen üst düzeyde banada yardımcı olabileceğinizden bir şüphem yok.şimdiden teşekkürler

Cevap: 307 SW COMFORT

1-Maliyet ve referan araçlar konusunda yetkili servislerimiz ile görüşmeniz gerekiyor.
    2-PSA modülü kit fiatına dahil değildir.
    3-İlaç dediğiniz lpg tankına ve benzin deposuna konulan Tunap katkı maddesidir.
    4-Aracınıza MY-07 modeli uygulanacak.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler