+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: b150 lpg

b150 lpg

Daha önca bu forumdan aldığım bilgiler doğrultusunda 2 aracıma lpg taktırdım ve çok memnun kullandım sorum şu mercedes b150 araçlara lpg dönüşüm yapılabiliyormu sorun çıkartıyormu

Cevap: b150 lpg

Aracınıza MY-07 modeli uygulanacak.Anasayfada yeralan YETKİLİ SERVİSLERİMİZ linkinden size en yakın servisimizle irtibata geçerek; maliyet, ödeme seçenekleri ve referans araçlar konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Alıntı 2A TEKNİK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracınıza MY-07 modeli uygulanacak.Anasayfada yeralan YETKİLİ SERVİSLERİMİZ linkinden size en yakın servisimizle irtibata geçerek; maliyet, ödeme seçenekleri ve referans araçlar konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.
    Cevap için teşekkürler bu forumda okumuştum heralde türkiyede 3. b150 ye lpg takıldı diye acaba sadece 3 arabaya mı dönüşüm yapıldı

Sayısı konusunda bir şey söyleyemeyiz.Referans araçlar konusunda yetkili bayilerimiz ile görüşmeniz daha faydalı olur.
    http://www.2a-lpg.com/forum/turkiyed...to_threadtools

Alıntı irfan71 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha önca bu forumdan aldığım bilgiler doğrultusunda 2 aracıma lpg taktırdım ve çok memnun kullandım sorum şu mercedes b150 araçlara lpg dönüşüm yapılabiliyormu sorun çıkartıyormu
    mersedes b 150 ye brc my-07 kitimizin montajını yaptık referans için firmamızla irtibata geçebilirsiniz:OK:

LPG BİZİM İŞİMİZ
    2A

MAVİDENİZLER OTOGAZ LTD.ŞTİ.
    2A MÜHENDİSLİK ANKARA BÖLGE BAYİİ
    www.mavidenizler.com.tr
    0 312 385 9 555
    TUNCAY KARAKOCA
    0532 596 46 93

irfan kardeş biz ototurrgay olarak b 150 ye taktık bir sıkıntı olmadı. rahatlıkla yetkilş servise gidip lpg nizi taktıra bilirsiniz

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler