+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: tank şamandırası sorunum

tank şamandırası sorunum

Sayın yetkili aracımı yeni aldım sistem olarak brc, tank olarakta atiker takılımış. kendiliğinden benzine geçmesinden dolayı servise gittim arızanın şamandıradan olduğunu usta; eliyle düzelttiğini tank içindeki gazın miktarını sağlıklı göstermeyeceğini fakat gaza geçmedeki sorunları yapmayacağını beyan ederek arızamı giderdi. sebep olarakta tankın ve şamandıranın atiker marka olduğu brc sistemine uygunluk sağlamadığı söyledi. benim sorum; tanktaki gaz miktarını sağlıklı bi şekilde görmem için yeni brc marka şamandıramı almam lazım.doğruysa başka tanktan ikinci el brc şamandıra taksam olurmu.saygılar.

Cevap: tank şamandırası sorunum

Tankında değişmesi gerek çünkü Atiker tank aksam listemizde yok MMO'dan muayine için ileride sızdırmazlık raporu alamazsınız.

Cevap: farklı tank şamandıra takılırsa.

karbiratörlü aracımda brc lpg kiti var.tank değişimi gerekiyor.tank-şamandıra-düğme değişmesi gerekiyormuş.fakat brc fiatları çok uçuk.işçilik dahil 485.-lira.yeni kit brc nin 650.-lira.bu talan değil de nedir? yani 200-250 lira arasında olsa aklımız alacak.sayın 2A yetkilileri buna ne diyecekler? merakla bekliyorum. brc markasının devamı için herhalde montaj sonrası da biz tüketicileri yolunacak kaz şeklinde düşünce içerisinde değildirler. forumlarda hiçbir şekilde fiat vermiyorsunuz. demek ki yetkili servisler aracılığı ile rakamlar alabildiğine değişmektedir.lütfen buna dur denilecek formülü yaratınız. ülkemizde krizden dolayı iş ve işsizlik çığ gibi büyürken lpg sektöründeki fiat enflasyonunun önüne distirübütör olarak herhalde firmanız dur diyecektir. yazımın sonunda sizden karbiratörlü aracıma uyacak samçelik 60 lt.lik tank,brc şamandıra ve düğme için gerçek fiatınızı AÇIK olarak istiyorum.

Ayrıca tadilat için bakır boru değişecek ve tadilat projesi verilecek.Samçelik 2010 aksam listemizden çıkartılmıştır.Maliyet ve ödeme seçeneklerini yetkili bayilerimiz belirliyor.Başka yerlerden fiat alarak da kıyaslama yapabilirsiniz.Bilginize saygılar

Alıntı 2A TEKNİK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayrıca tadilat için bakır boru değişecek ve tadilat projesi verilecek.Samçelik 2010 aksam listemizden çıkartılmıştır.Maliyet ve ödeme seçeneklerini yetkili bayilerimiz belirliyor.Başka yerlerden fiat alarak da kıyaslama yapabilirsiniz.Bilginize saygılar
    Aksam listenizde hangi marka tank var acaba?

TMS, Optimum, Akaçatüp, Demirören, BRC ve Step . Bilginize saygılar

Sayın Yetkili. Brc marka lpg şamandıramdan tankın içindeki gaz çalkalandıkça gıcırtı sesi geliyor. Servise gittim şamandıranın sallanmasını sağlayan beyaz yuvarlak plastik parcanın dönerken ses yapmaya başladığını söyledi. parçayı temizleyip yağladı ve tekrar taktı ama ne kadar idare eder bilemiyorum dedi. fakat şamandıra gaz tankının içinde olduğundan dolayı tekrar kuruduğu için 1 ay içinde yine ses yapmaya başladı. Şamandıranın parçasını değiştirmek istedim fakat set olarak satıldığı ve 250 TL olduğu söylendi. Sağlam çalışan şamandıramı gıcırtı sesinden dolayı değiştirmek istemiyorum. Bu konuda ne yapabilirim. Saygılar.

Sayın dörtyol,
    Ses tank bağlantınızdan dan gelebilir. Kontrol edilmesi faydalı olur. Sesin şamandıradan geldiği kesinleşir ise değişimi gerekiyor. Gerekli kontroller ve değişim için adres ve iletişim bilgilerine www.brcnerede.com dan ulaşabileceğiniz size uygun yetkili bayilerimize müracaat etmenizi rica ediyoruz. Bilginize

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler