+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: MEGANE 2

MEGANE 2

Yol bilgisayarını lpg ile çalışmasını sağlayacak bir kitten bahsetti servisiniz bunun hakkında bilgi almak istiyorum.Eğer öyle birşey varsa taktırmayı düşünüyorum.
    Aracım megane 2 birde pipo yöntemi ve my07 hakında bilgi bulamadım link verirmisiniz.
    Teşekkür Ederim.:PDT_136:

Cevap: MEGANE 2

İlgili ürün PSA modülü sanırız ürünümüz yol bilgisayarından ziyede benzin göstregesi için kullanılıyor.Fransız grubu araçlarda lpg'de çalışma sırasında benzin göstergesi benzinde çalışıyormuş gibi düşme yapar PSA modülü bu durumu ortadan kaldırıyor.Aracınıza MY-07 modeli uygulanacak pipo uygulamasına yetkili servislerimiz karar veriyor.
    http://www.2a-lpg.com/index.php?ind=...on_view&idev=1

Cool Cevap: MEGANE 2

Alıntı Qwerty Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yol bilgisayarını lpg ile çalışmasını sağlayacak bir kitten bahsetti servisiniz bunun hakkında bilgi almak istiyorum.Eğer öyle birşey varsa taktırmayı düşünüyorum.
    Aracım megane 2 birde pipo yöntemi ve my07 hakında bilgi bulamadım link verirmisiniz.
    Teşekkür Ederim.:PDT_136:
    Hocam yol bilgisayarı çalışmaya devam ediyor bir değişiklik yok sadece benzin ibresi lpg de çalışırken benzin harcanıyormuş gibi düşüyor Depondaki benzini bil ve her gaz alışında 10 tl lik benzin al hiç problem olmaz

Alıntı AKAY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam yol bilgisayarı çalışmaya devam ediyor bir değişiklik yok sadece benzin ibresi lpg de çalışırken benzin harcanıyormuş gibi düşüyor Depondaki benzini bil ve her gaz alışında 10 tl lik benzin al hiç problem olmaz
    Teşekkürler...

Sayın admin ,bu hafta megane2 aracıma lpg dönüşümü yaptırmayı düşünüyorum ve kararım BRC olacak şuan Çorumdaki bayileriniz ile görüşüyorum.Kafama takılan bu PSA modulunu taktırmamız şart mı? Bayiniz olan Özençler şayet benzin seviyesi azken aracımı kullanırsam benzin pompasının zarar göreceğini söyledi,şimdi haklılık payı olduğunu düşünüyorum.Bu modülü taktırmasak ne olur ve fiyatı nedir? Saygılar selamlar...

Alıntı 2A TEKNİK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlgili ürün PSA modülü sanırız ürünümüz yol bilgisayarından ziyede benzin göstregesi için kullanılıyor.Fransız grubu araçlarda lpg'de çalışma sırasında benzin göstergesi benzinde çalışıyormuş gibi düşme yapar PSA modülü bu durumu ortadan kaldırıyor.Aracınıza MY-07 modeli uygulanacak pipo uygulamasına yetkili servislerimiz karar veriyor.
    http://www.2a-lpg.com/index.php?ind=...on_view&idev=1

PSA modülünün tavsiye edilen montaj dahil son kullanıcı fiyatı 50,-TL' dir.
    Detaylar için bayilerimizle görüşünüz.
    İyi günler.

KAYBETMEK YOK

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler