+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: benzin göstergesi düşenler aracınızı test modunda çalıştırın

benzin göstergesi düşenler aracınızı test modunda çalıştırın

arkadaşlar benzin göstergeniz düşüyorsa aracınızı test modunda çalıştırın.bunu yaparsanız aracınızın benzin göstergesi eski yerine gelecektir.ama aracınız lpg le giderken km yaptıkça tekrar benzin lambası yanacakır ve gösterge tekrardan düşecektir.sizde benzinin ne kadar kaldığını öğrenmek için tekrardan aracınızı test modunda çalıştırın.ben ayda 1 kere ne kadar benzin kaldığını öğrenmek için test modunda çalıştırıyorum.aracım megan 2 1.6 vf .aracınızı test modunda çalıştırmak için şunları yapın.silecek kolunda bulunan yol bilgisayarı düğmesine ve start düğmesine aynı anda 5-6 saniye aynı anda basılı tutun aracınızın tüm göstergeleri çalışacaktır.iptal etmek için km sıfırlama tuşuna basın.ve aracınızı normal şekilde çalıştırın.benzin göstergesinin eski yerine geldiğini göreceksiniz.iyi günler arkadaşlar

Cevap: benzin göstergesi düşenler aracınızı test modunda çalıştırın

bundaki amacını anlamadım?? niye test modu?? ibre inince ışık yanıyor zaten..selamlar..

arkadaşım test modu diyorsunda bizim arabada yol bilgisayarı yok napacaz, evdeki bilgisayarı arabaya götürsemmi

benimkinde de yok..nolcak yani..boş işler...

sayın ünsal24
    arkadaşlar anlamadıkları için şanslılar
    derdi olan benim gibiler anlar
    teşekkürler

test modunda çalıştırmak zarar verebilirmi acaba uzun yolda 1000-2000 km lik yolda bunu sık sık yapmam gerekacak bu durumda

Arkadaşlar test modu çoğu zaman ibrenin yükselmesine sebep olmuyor. Kendi lagunamdan biliyorum. Belli bir süre sonra araç zaten kendini test moduna alıp ibreyi yukarı çıkartıyor. Yada beklemek istemiyorum hemen ibre eski haline dönsün diyorsanız 10 liralık benzin alın

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler