+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2004 Model Honda Civic 1.6

2004 Model Honda Civic 1.6

Araştırmalarım sonunda 2004 model Honda Civic arabama BRC MY-07 kitini 03.03.2010 tarihinde taktırdım. Kiti taktırmadan önce Ankara'da yetkili servis olan Mocan Otogaz'a giderek Övünç Bey'le ön görüşme yaptım ve bütün kafamda oluşmuş olan soru işaretleri ortadan kalktı ve o gün kiti taktırmak için randevu aldım.

Randevu günü giderek aracıma Kiti taktırdım. Şu ana kadar aracımda herhangi bir sorun yaşamadım. Aracımın performansında herhangi bir düşüş olmadı.
    Mocan Otogaz'dan Övünç bey ve Fatih bey sağolsunlar çok ilgilendiler. Her ikisine çok teşekkür ederim. Montajı itinayla gerçekleştiren Aydın ustayada teşekkür ederim.Teşekkürler Mocan ve Teşekkürler BRC

Cevap: 2004 Model Honda Civic 1.6

Sayın Serdar44,

Aracınızı güvenle kullanacağınıza dair inancımız tamdır.

Keyifli günlerde kullanmanızı temenni eder bu vesileyle saygılarımızı sunarız.

Alıntı serdar44 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araştırmalarım sonunda 2004 model Honda Civic arabama BRC MY-07 kitini 03.03.2010 tarihinde taktırdım. Kiti taktırmadan önce Ankara'da yetkili servis olan Mocan Otogaz'a giderek Övünç Bey'le ön görüşme yaptım ve bütün kafamda oluşmuş olan soru işaretleri ortadan kalktı ve o gün kiti taktırmak için randevu aldım.

Randevu günü giderek aracıma Kiti taktırdım. Şu ana kadar aracımda herhangi bir sorun yaşamadım. Aracımın performansında herhangi bir düşüş olmadı.
    Mocan Otogaz'dan Övünç bey ve Fatih bey sağolsunlar çok ilgilendiler. Her ikisine çok teşekkür ederim. Montajı itinayla gerçekleştiren Aydın ustayada teşekkür ederim.Teşekkürler Mocan ve Teşekkürler BRC

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

MOCAN OTOGAZ
    "BRC YETKİLİ SERVİSİ"
    MOCAN OTOMOTİV LTD. ŞTİ.
    İvedik Organize San. Bölg. Altın Örnek Sanayi Sitesi Melih Gökçek Bulvarı 564. Sokak No: 60Yenimahalle
    TEL (312) 394 72 22 - (312) 394 73 22 CAN MOCAN 0 533 244 29 49 FATİH GÖKHAN 0 532 615 45 53 www.mocanotogaz.com.tr

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler