+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tipo 1.4 ie e takılıcak kaliteli bir LPG hangisidir

Tipo 1.4 ie e takılıcak kaliteli bir LPG hangisidir

Tipo 1.4 ie orginal bir araba aldım, ilk sahibi + ful orginal değişen boya macun hiç bir şey yok arabada bu yüzden uzun süre binmek istiyorum.. tek sorun benzinde şehiriçi kmde 600 lira yakması buji hava filtresi bunları değiştireli 1 hafta oldu... LPG taktırmak istiyorum ustanın dediği bu tek nokta bunlara sıralı lpg takılmaz düz takılıcak dedi . aldesa marka önerdi içerideki ışıkları düz olucakmış ilk önce benzine geçip sonra gazda çalışmasını isteyenler çok sorun yaşıyormuş arızası çok oluyormuş onun için düz model lpg ışıklı gösterge koyucakmış içeriye .. bilir kişi olarak sizden ricam bana bir yardımcı olurmusunuz ben bu tipo 1.4 e ne marka ve nasıl bir tüp taktırmalıyım sorunsuz bi LPG istiyorum bulunduğum yerde brc marka tüp takan yok eskilerden varmış şuan kimse takmıyor dedi ustalar sanayideki .. gönlüm BRC den yana ... rica ediyorum bir yardımcı olun araç daha 90binde motor kedi gibi tık ses yok binmek istiyorum araca o yüzden lpg düşünüyorum

Cevap: Tipo 1.4 ie e takılıcak kaliteli bir LPG hangisidir

Öncelikle aracınızın benzin tüketimi fazla.Uygun sistemimiz tek noktadan enjeksiyonlu Elegant modeli uygulanacak.Yetkili bayi listemize ilgili linkden ulaşabilirsiniz.
    http://www.brcnerede.com

Alıntı 2A TEKNİK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle aracınızın benzin tüketimi fazla.Uygun sistemimiz tek noktadan enjeksiyonlu Elegant modeli uygulanacak.Yetkili bayi listemize ilgili linkden ulaşabilirsiniz.
    http://www.brcnerede.com

Sayın yetkili elegant taktırdıktan sonra formda belirtilen arızalar belirirmi hava filtresi patlatması giderken enjeksiyon lambasının yanması teklemesi vs vs ... bu gibi sorunlar insanı kanser yapıyor sanayilerde ustalarla uğraşmak istemiyorum ... varmıdır böyle sorun takıldıktan sonra ? yakıt dediğim gibi 600 ytl kmde buji hava filtresi yeni değiştiği halde ... ben daha aşşa indirtemedim yada ustasını bulamadım ...

Aracınızın bakımlarını zamanında yaptırmanız ve benzinde sorunsuz çalışması durumunda bahsettiğiniz sorunları yaşamazsınız.Fakat yazdığınız benzin tüketimi değeri lpg'de çok yakma olarak size dönecektir.

güncel olan listeden baktım bana en yakın brc bayisi ç kaledeki opel bayisi ekşi kardeşler aynen şunu dediler.. tek noktalara takmıyoruz ... eğer çok noktaysa aracınız takalım

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler