+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: honda lar hakkında bilgi

honda lar hakkında bilgi

öncelikle
    merhaba yeni bir arac aldım bu araclara brc lpg taktırmak istiorum..
    yaptıgım arastırmada en iyisinin brc oldugunu ögrendim,ancak brcnin bu accord modeli vtec motorlar icin yeni bir ürünün cıkıcagını söylediler (enjektörleri cokmu iyiymis neymis tam bilemiorum) öyle bir sey varmıdır...

2005 honda accord 2.0 sport icin ve 2006 honda 1.6 dream icin uygun olan modeliniz nedir...

bu forumda arastırınca ve daha bir kac forumdada gördüm arıza lambası ve gaz yememe gibi sikayeyetler falan var,i bu tip bir sorun ile karsılasırsam brc firması ürünün GERCEKTEN ürünün arkasındamıdır?

avcılar -kçkmece civarındaki herhangi bir sorun oldugundada gercekten destek verebilecek montaj yaptırabilecegim yetkili noktalar neresidir...

Cevap: honda lar hakkında bilgi

Aracınıza MY-07 modeli uygulanacak.Herhangi bir sorun yaşamazsınız.Maliyet,ödeme seçenekleri,teknik bilgi ve destek için yetkili bayilerimiz ile görüşebilirsiniz.
    http://www.brcnerede.com

Alıntı evrenakkoc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle
    merhaba yeni bir arac aldım bu araclara brc lpg taktırmak istiorum..
    yaptıgım arastırmada en iyisinin brc oldugunu ögrendim,ancak brcnin bu accord modeli vtec motorlar icin yeni bir ürünün cıkıcagını söylediler (enjektörleri cokmu iyiymis neymis tam bilemiorum) öyle bir sey varmıdır...

2005 honda accord 2.0 sport icin ve 2006 honda 1.6 dream icin uygun olan modeliniz nedir...

bu forumda arastırınca ve daha bir kac forumdada gördüm arıza lambası ve gaz yememe gibi sikayeyetler falan var,i bu tip bir sorun ile karsılasırsam brc firması ürünün GERCEKTEN ürünün arkasındamıdır?

avcılar -kçkmece civarındaki herhangi bir sorun oldugundada gercekten destek verebilecek montaj yaptırabilecegim yetkili noktalar neresidir...
    Selamlar bendede 2005 Accord 2.0 var.
    ilk başlarda arıza lambası problemim vardı fakat serviste hallettiler,

şu an için tek sorunum 6000 devir civarına çıktığımda aracın otomatik olarak benzine geçmesi, (arıza lambası yandığı dönemde bu sorun olmuyordu, lamba söndü bu başladı ama arıza lambasını görmekten iyidir diye düşünüyorum )

daha detaylı bilgi - aklınıza takılan problemlerde yardımcı olaiblirim.

Benzine sesli uyarı vererek geçiyor ise yüksek devirlerde sisteme yeterli gaz gelmediği için gaz basıncı düşüyor.Aracınızın gaz basıncı yükseltilebir.

Alıntı billyx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar bendede 2005 Accord 2.0 var.
    ilk başlarda arıza lambası problemim vardı fakat serviste hallettiler,

şu an için tek sorunum 6000 devir civarına çıktığımda aracın otomatik olarak benzine geçmesi, (arıza lambası yandığı dönemde bu sorun olmuyordu, lamba söndü bu başladı ama arıza lambasını görmekten iyidir diye düşünüyorum )

daha detaylı bilgi - aklınıza takılan problemlerde yardımcı olaiblirim.
    cevabınız icin cok tesekkür ederim,accorddu aldım ,triptonik ama sanırım su an 500 kurus falan yakıyor acaba tüp takınca ne kadara düsüyor ? ve performans durumu nedir ? kullanıcı olarak sizden duymak daha iyi olucak tesekkür ederim

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler