+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2006 Nissan Almera 1.5 Tekna

2006 Nissan Almera 1.5 Tekna

2006 Nissan Almera 1.5 Tekna 63000 km'deki aracıma hangi model sistem gider. Tüm masrafları ile bana kaça mal olur. Kredi kartı ve Peşin fiyat olarak. Ayrıca sitenizde bayi ve servisleriniz ile ilgili bölümü göremedim. Kocaeli ve İstanbul Anadolu yakasındaki bayi ve servislerinizi gösteren bir link verirseniz de sevinirim. İyi çalışmalar...

Cevap: 2006 Nissan Almera 1.5 Tekna

MY-07 modeli uygulanacak.Maliyet,ödeme seçenekleri ve referans araçlar için yetkili bayilerimiz ile görüşmeniz gerekiyor.
    http://www.brcnerede.com

Alıntı 2A TEKNİK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    MY-07 modeli uygulanacak.Maliyet,ödeme seçenekleri ve referans araçlar için yetkili bayilerimiz ile görüşmeniz gerekiyor.
    http://www.brcnerede.com
    my 07 ile plag and drive arasındaki fark nedir..

İkiside ayni proğramı kullanır.
    Pllug&Drive daha pahalı farklı ve donanımları vardır ve esas üretim amacı 5-6 ve 8 silindirli araç dönüşümüdür

Alıntı 2A TEKNİK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İkiside ayni proğramı kullanır.
    Pllug&Drive daha pahalı farklı ve donanımları vardır ve esas üretim amacı 5-6 ve 8 silindirli araç dönüşümüdür
    evet ama bayinizde giriş apılan programda lag and drive yazıyodu ama bnedeki my 07 idi üst program olduğundanmı girilebiliyor .

Evet gördüğünüz proğram doğru sistemlerin ECU'ları farklı ve her iki ECU'yu gördüğünüz proğram proğramlıyor ve Proğram ECU'ya göre değişik özellikler ekliyor.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler