+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: fon müziğiniz

fon müziğiniz

herşey çok güzelde şu brc brc müziği yokmu, bu siteye girmek istemiyorum bu müzik yüzünden.

Cevap: fon müziğiniz

Alıntı furkan58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herşey çok güzelde şu brc brc müziği yokmu, bu siteye girmek istemiyorum bu müzik yüzünden.
    keşke sesi kapat tuşu olsa değilmi ben daha önede yazdım ama cevap alamadım neyse brc nin hatrı büyük katlanacağız artık

Kendi bilgisayarınızdaki ses tuşunu kapatabilirsiniz.
    Daha önce 1-2 kullanıcının talebi üzerine kapatımıştkı, ancak yoğun itirazlar üzerine tekrar açmak durumunda kaldık.
    Bu gidişle bizde bir referandum yapacağız herhalde..

KAYBETMEK YOK

kendi bilgisayarınızdaki ses tuşunu kapatabilirsiniz.
    Daha önce 1-2 kullanıcının talebi üzerine kapatımıştkı, ancak yoğun itirazlar üzerine tekrar açmak durumunda kaldık.

kendi bilgisayarımdan kapatmak kolayda, bu sitede saatlerce vakit geçiren insanlar aynı zamanda müzik dinlemek isteyeceklerdir, saatlerce iğrenç bir tonla brc brc brc dinlemek zorunda değilimki. bahsettiğiniz anketi yaparsanız sonuçu şimdiden söylim,%99,9 kapatılsın olur))))

Alıntı furkan58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kendi bilgisayarınızdaki ses tuşunu kapatabilirsiniz.

kendi bilgisayarımdan kapatmak kolayda, bu sitede saatlerce vakit geçiren insanlar aynı zamanda müzik dinlemek isteyeceklerdir, saatlerce iğrenç bir tonla brc brc brc dinlemek zorunda değilimki. bahsettiğiniz anketi yaparsanız sonuçu şimdiden söylim,%99,9 kapatılsın olur))))
    kesinlkle sesi kapat tusu olmalı

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler