+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2010 lütfen yardım

Unhappy 2010 lütfen yardım

iyi günler ben 2 ay önce honda civic elegan aldım daha 2000 km de. aracıma tüp taktırmak istiyorum ama kararsız kaldım taktırıp taktırmamak konusunda. bi lpg ustasına gösterdim daha bu araca takmadığını ve bilemediğini söyledi. başka bi ustayı sormak için aradı diğer ustada lpg takıldığında motor arıza ışığının yandığını söyledi. bu yüzden kararsız kaldım ve aracıma da hangi marka tüpün daha iyi uyum sağlıyacağını bilemiyorum. yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler.

Cevap: 2010 lütfen yardım

Sistemimiz ile lpg kaynaklı arıza lambanız yanmaz.Aracınıza MY-07 modelimiz uygulanacak.Anasayfada yeralan YETKİLİ SERVİSLERİMİZ linkinden size en yakın servisimizle irtibata geçerek; maliyet, ödeme seçenekleri ve referans araçlar konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sayın Leader_siyah,

2007 -2010 model arası Honda Civic'lere defalarca montaj yapılmıştır. Aracınıza, emme manifoldu delinmeden " gaz pipolu " sistem uygulanmaktadır.

Uygun sistemimiz BRC'nin MY-07 modeli olup aracınızda LPG kaynaklı motor ikaz lambası yanmamaktadır.

Detaylı bilgi için BRC Yetkili Servislerinden bilgi ve referans alabilirsiniz.

Saygılarımızla

Alıntı leader_siyah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi günler ben 2 ay önce honda civic elegan aldım daha 2000 km de. aracıma tüp taktırmak istiyorum ama kararsız kaldım taktırıp taktırmamak konusunda. bi lpg ustasına gösterdim daha bu araca takmadığını ve bilemediğini söyledi. başka bi ustayı sormak için aradı diğer ustada lpg takıldığında motor arıza ışığının yandığını söyledi. bu yüzden kararsız kaldım ve aracıma da hangi marka tüpün daha iyi uyum sağlıyacağını bilemiyorum. yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler.

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

MOCAN OTOGAZ
    "BRC YETKİLİ SERVİSİ"
    MOCAN OTOMOTİV LTD. ŞTİ.
    İvedik Organize San. Bölg. Altın Örnek Sanayi Sitesi Melih Gökçek Bulvarı 564. Sokak No: 60Yenimahalle
    TEL (312) 394 72 22 - (312) 394 73 22 CAN MOCAN 0 533 244 29 49 FATİH GÖKHAN 0 532 615 45 53 www.mocanotogaz.com.tr

Alıntı leader_siyah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu araçlara bir çok kez montaj yapıldı ve yapılmaya devam ediliyor.

Aracınıza BRC Seq-24 MY07 sistemi uygulanarak Plug-drive yazılımı yüklenmeli ve ayrıca mocan arkadaşımın dediği gibi de pipo uygulaması yapılabilir.

Arıza kodları ile ilgili hiç bir sıkıntı yaşanmayacaktır bunlar artık tecrübelerle sabittir.

Saygılar... GÜRSEL USTA...

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

dostum ben honda civic elegans otomatik 2010 model 0 alıp sadece 2000 km de BRC plug drive modelini Ankara Mocan da yaptırdım uyum mükemmel aracın lpg ile çalıştığını anlayamassın hiç bir problem olmadı yakıt ise 9.5 lt benzin yakarken 11 lt lpg yakıyor. hiç tereddütün olmasın istersen aracı görebilirsin 5323963181..

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler