+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: YARDIM LUTFEN

tekrar selamlar arkadaslar. benim 2004 model opel vectra aracim var, aracima lpg taktirmayi dusunuyorum ama kafama sadece 1 soru takiliyor:

LPG li araci satmak daha zor olmuyor mu? Satarken benzinli olanlar mi yoksa lpg liler mi daha cok tercih ediliyor. ?

Bu soruyu bir cozebilsem kafamda , coook rahat edecegim coook. 
    Simdiden cok tesekkurler.

isten anlamaynlar lpg lilere kotu gozle bakiyorlar.fakat ben eger aracimi satarsam seq 24 kitimi sokup alacagim araca takacagim.bu tamamiyle iisin bilincindede olup olmamayla alakali.
    elbetteki araci satarken kitin fiyatini aracin uzerine koyuyorsunuz.
    BENCE SIZ BI TAKTIRIN ,,,ARABA OLENE KADAR,,, BINMEZSENIZ SATARKEN BEN ALIRIM SIZIN ARACI

hic dusunmeyin hemen taktirin. aracinizi satarken ozellikle lpg li olmasini isteyen daha cok musteri bulursunuz.  kafaniz ve gonlunuz rahat olarak taktirin. oldu ya satarken herhangi bi sikinti yasadin soker oyle satarsin. ancak lpg li olmasi senin aracinin tercih sebebi olacaktir.

sayin sonmocan,

benim bildigim kadariyla lpg taktirirsam sehirici 175 civari, sehirdisi ise 125 civari yakarmisim. sizin arac ne yakiyor acaba? tesekkurler.

ARKADAŞLAR VE HAKAN HOCA LPG ARACIN FIYATINI ARTTIRIR.GUNUMUZUN YAKIT PROBLEMINI COZEN EN IDEAL SISTEM . SAYGILAR..................

ARKADAŞLAR BI DE ŞU VAR.OPEL IN  VECTRA VE ASTRA SERISI LPG DE MUKEMMEL CALIŞIYOR(SIRALI SISTEMLERDE)BI MUŞTERIMIN VECTRA 2.0 GLS MODELI ADAM BANA DEDIGI ARABA BENZINLE BINE MIYODUM IŞE SERVIS ARACI ILE GIDIP GELIYODUM .LPG TAKILDIKTAN SONRA IŞE ARACIMLA GIDIP GELEBILIYORUM ARADAKI FARK SOYLEDIGINE GORE TAM YARI YARIYA .
    ŞIMDIDE  TATILE CIKTI ZATEN
    TEŞEKKURLER

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler