Anketimiz: Twinport Motorlarda Lpg Sorunu Yaşıyor Musunuz?

Katılımcı sayısı
0. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet

0 0%
  • Hayır

0 0%
  • Zaman Zaman

0 0%
+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Opel Astra New Hb Cosmo Twinport

Question Opel Astra New Hb Cosmo Twinport

2A mühendislik yetkililerine danışmak istiyorum.

Yaklaşık 3 hafta önce 2005 model Opel Astra(Yeni Kasa) New Hb Cosmo Twinport araç aldım. Geçenlerde servise götürdüğümde opel servisi Twinport'lara Lpg uygulaması yapılamadığını söyledi. Yapılan çalışmaların'da 7000-8000 km sonra ateşlemelerde arıza verdiğini anlattı. Fakat 2A mühendisliğin başarılı çalışmalar yaptığını gördüm. Teknik olarak Twinport motorlardaki sıkıntı nedir? Lpg uygulamasında sıkıntı olurmu? güncel bayi yistenizi aldım, fakat direk ilk ağızdan da duymak benim gibi birçok twinport motorlu arkadaşlara yardım olacaktır.

:confused0024:

Cevap: Opel Astra New Hb Cosmo Twinport

Aracınıza MY-07 modeli uygulanacak.Uygulamada herhangi bir sıkıntı yoktur.

opel in twinport motorlarında dikkat edilmesi gereken en önemli husus monifoltun mutlaka sökülerek montaj yapılmasıdır, zaten döküm manifoltlarda aynı işlemi yapmak en saglıklı yöntemdir,ancak twinportların manifolt içindeki kelebeklere zarar verilmemesi gerekmektedir aksi takdirde araç düzensiz çalışır,brc my 07 nin, tüm bayilerimiz bu yöntemle sorunsuz bir şekilde montajını yapar

LPG BİZİM İŞİMİZ
    2A

MAVİDENİZLER OTOGAZ LTD.ŞTİ.
    2A MÜHENDİSLİK ANKARA BÖLGE BAYİİ
    www.mavidenizler.com.tr
    0 312 385 9 555
    TUNCAY KARAKOCA
    0532 596 46 93

lpg için sonderece sorunsuz bir aractan bahsediyoruz.defalarca dönüşüm yapılmış ve mükemmel sonuçlar alınmiş bir araç.düşünmeden montaj yaptıra bilirsiniz.

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

Alıntı mavidenizler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    opel in twinport motorlarında dikkat edilmesi gereken en önemli husus monifoltun mutlaka sökülerek montaj yapılmasıdır, zaten döküm manifoltlarda aynı işlemi yapmak en saglıklı yöntemdir,ancak twinportların manifolt içindeki kelebeklere zarar verilmemesi gerekmektedir aksi takdirde araç düzensiz çalışır,brc my 07 nin, tüm bayilerimiz bu yöntemle sorunsuz bir şekilde montajını yapar
    Benim araçta, manifoltu sökmeden üzerinde montaj yaptılar. Montajı yaptırdığım izmir bayilerinizde bu konuyu sorduğumda manifoltun sökülmesinin söz konusu olmadığını belirttiler.. Heralde uzun ve zahmetli bir işlem olacakki bu yanıtı verdiler..

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler