+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: kendiliğinden benzine gecior..

kendiliğinden benzine gecior..

aracımı istanbuldan aldım..ordada brc taktırdım..ilk seyahatimde bu problemi yaşadım..aracım kendiliğinden benzine gecior.ilk anda benzinle çalıştıkdan sonra,lpg ye gecio sonra hafif bi zorlandığı anda geri benzine gecio..uzun yolda motor iyice ısınsa bile arac sollamaya kalktığım zaman zorlanınca yine benzine gecior ve ötmeye başlıor...lpg nin daha hayrını göremedim..kaliteli olsun diye brc taktırdım oda böyle yaptı..lütfen yardım..

Cevap: kendiliğinden benzine gecior..

Aracınızda gaz basıncı ile ilgili bir sorun var.Garanti belgeniz ile size uygun bayimize müracaat edebilirsiniz.
    http://www.brcnerede.com

aynı sorun bendede var ama sürekli yapmıyor. ayda 2-3 defa ve depo yarım deponun altında iken yapıyor. bilgisayara bağlandığında hiç bir hata vermiyor. araçtaki iki filtre değişti, depo üzerindeki bobin değişti. araç 100 km benzinde kullanılıp yeniden program atıldı. gaz basıncı ayarlandı denildi. ama bir yıldır sorun devam ediyor. sequent 24 takılı ve 2006 da montaj yapıldı. 45000 km oldu.

Benzine geçme sesli uyarı ile oluyor ise gaz basıncı ile ilgili sorun var demektir.Uyarı vermeden geçiş oluyor ise devir,map ve temassızlık var anlamına gelir.Saygılar

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler