+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: MEGANE II EXTREME 2009 BRC YE GEÇİŞ

MEGANE II EXTREME 2009 BRC YE GEÇİŞ

kısmetse 12.04.2010 pazartesi saat 10 da 2009 megane 2 extreme 8500 km ;
    balıkesir tınaz otomotiv tarafından BRC ile donatılacak tüketim ve izlenimlerimi paylaşırım. Hayırlısı olsun :PDT_72::character0053:

Cevap: MEGANE II EXTREME 2009 BRC YE GEÇİŞ

Antipuf senin sistemin de hayırlı olsun,
    Megane2 aracıma 40 lt lik simit depo montajı yapıldı.Bu hafta sonu depoyu fulledim,31 lt lpg aldı, yaklaşık 400 km lpg ile kullandım.Şuan için en ufak sorunum yok ,maşallah BRC tıkır tıkır çalışıyor Şuan için yakıt tüketiminden oldukça memnunum ,geç bile kalmışım.

Arkadaşlar aynı araçtan bende de var. Kısmetse bende LPG düşünüyorum. Yakıt değerleri, çekişi, sorun çıkartıp çıkartmadığı gibi deneyimlerinizden faydalanmak istemekteyim. Yardımınızı rica ederim.

merhaba. yaklaşık 7 aydır brc-megane extreme kullanmaktayım. şu ana kadar en ufak sorun çıkmadı. çekiş yakıt tüketimi performans çok iyi.15000 km yaptım. gidip gaz filtresini değişeceğim. öyle etraftakiler gibi dakka başı ayar derdi falan olmadı.memnunum

Bakım aralığımız 10 bin km'dir.Saygılar

öncelikle tüm arkadaşlara kazasız sürüşler diliyorum. 2006 model opel astra hb aracım vardı. aracın bağajı küçük olması nedeniyle lpg taktıramadım bu sebeplede arabayı satarak megan 2 sedan aldım.opele göre megan daha ekonomik bir araba ama benzin fiyatları herkesin malumu. bir ara brc kiti takılı araba kullandım ve genelde menmundum.megan 2 kullanan arkadaşlar deneyimlerini paylaşırlarsa sevinirim.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler