+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: araçtan araca farklı sonuçlar

araçtan araca farklı sonuçlar

Yüksek ihtimalle (Ford fiesta 2005)aracıma taktıracağım sıralı sistem lpg uygulamasında BRC markasını tercih edicem.yalnız kafama takılan şey yolda veya denk gelen yerde lpg li olan diğer fiesta saiplerinden aldığım bilgide hep ( ikaz ışığının yanması,aracın teklemesi,aracın düz yolda çekmemesi performans dşüklüğü)sorunlar yaşamışlar servislere gitmişler gelmişler.daha daha sonra sonuç elde etmişler benim sorum direk niye memnun kalınmıyor bu bende biraz korku yaratıyor dertsiz başıma dert gelir diye?
    benim sorun yaşamayacağımın garantisi nedir?

Cevap: araçtan araca farklı sonuçlar

evet cevap yok mu??

İstediğiniz şekilde bir garantiyi Otomobil üreticisi firmalar dahil kimse veremez.Konu hakkında bilgi aldığınız kaynak ve teknik bilgisi önemli.Sistemelerimizin bahsettiğiniz şakilde bir kronik sorunu yoktur.Bu sorunlardan yaşamanız durumunda çözülecektir.Aracınıza MY-07 modelimiz uygulanacak.Maliyet,ödeme seçenekleri ve referans araçlar için yetkili bayilerimiz ile görüşebilirsiniz.
    http://www.brcnerede.com

Teşkkür ederim ..Brc de sıkıntı yaşamayacağımı düşündüğümden tercih edicem..birazda takım ücretinde kampanya yapsanız 10 numara olacak.karasızlığım son bulacak.çünkü benim ford fiesta aracım 5 yaşında ve ortalama yılda 7000 km yapıyorum..ekonomiklik olarak az km yapıyorum...

Maliyet ve ödeme seçenekleri için yetkili bayilerimiz ile görüşmeniz gerekiyor.

Muhakkak bayilerle görüşmek lazım da.Zaten 3 farklı ilden de bayileriniz le görüştüm dedim ya Brc taktırmayı düşünüyorum ,fiyatları aynı söylüyorlar fiatları servisler belirlemiyor herhalde!!(3 ildede aynı fiatı aldım)en azından benim anladığım o.Siz bir kampanya yaparsanız ,müşteri adayı olarak sevinirim.bu arada düşündüğüm diğer markalardan Brc nin getirlerini artılarını söyler misiniz.
    iyi çalışmalar.

NEDEN BRC olmalı sorusuna şöyle cevap vermemiz gerekiyor.

1- Taninmiş bir marka.

2- Arkasinda güçlü bir firmanin destegi var.

3- Ana firma olarak 10 yıldır Otogaz sektöründe 100' ü aşkın bayimizle tüm Türkiye genelinde hizmet veriyoruz. Adi yeni duyulan veya hiç duyulmamis bir ürünün müsteri nezdinde kendini kanitlamasi, müsteri memnuniyeti saglamasinin uzun bir süreç oldugu unutulmamalidir. Sloganımız "Kaliteyi zaman belirler.."

4- Tüm Ülke sathina yayilmis genis bir servis ağına sahibiz.

5- Tüm servislerimiz TSE Belgesi. Yetkili mühendisi işin başında.

6- Takilan kitin parçalari ayni markadan oluşur. Farkli markalardan oluşan melez kit bizde olmaz.

7- Montaj esnasinda aracin orijinal kablolari kesilmez. Aracinizin zarar görmemesi için kablo kesilmesine kesinlikle izin vermeyiz. Kesilen kablolar ilave dirençler olusturur. Bu farkliliklar zamanla aracin elektroniginde hasara yol açar.

8- Montajda ilave emülatörler kullanilmaz. Ne kadar çok parça, o kadar risk demektir. (Kendine sirali adini veren bazi markalar enjektörleri ilave emülatörlerle uyutmaktadir ve ekstradan sisteme baglanmaktadir).

9- Otomotiv teknolojisinde ve Avrupa Birligi normlarina göre motor bölümündeki tüm baglantilarin hem EMC (Elektro Manyetik Uyumluluk) testinden geçmis hemde IP-54 sinifi sizdirmazliga sahip özel konnektörlerle yapilmaktadır. Örnek konnektörleri aracinizin orijinal baglantilarinda görebilirsiniz. Size takılacak kitin kablo baglantilarinda otomotiv sektörüne özgü bu konnektörler kullanılır. Aksi halde aracinizin olmadik zamanlarda stop edebilecegini , etraftaki manyetik alanlardan etkilenip diger elektronik cihazlarin çalismasini ( OEBD, ECU, ASR, ABS v.s.) bile bozmak suretiyle trafikte can ve mal güvenliginizi tehlikeye atacagini unutmayiniz. Özel konnektörlerle yapilmayan montaj sorun çikartir. Araciniz yanar, su alir, kisa devre yapar, size kaza yaptirir. Onarilamaz arizalara yol açar.

10- Aracınıza takılacak enjektörler gerçek LPG enjektörleridir.Kendine sirali sistem diye yutturmaya çalisan çogu sistemlerde LPG enjektörü yerine selonoid vanadan bozma uyduruk enjektörler kullanilmaktadir. Yine kompakt ve hepsi bir arada bulunan, büyük endüstriyel yazicilarin mürekkep püskürtme sistemlerinden kopyalanmis veya pnömatik kontrol sistemlerinden esinlenmis ve LPG' ye uyarlanan piyasada enjektör diye yutturulan sistemlere dikkat edin. Kompakt sistemler sonradan LPG'ye uyarlanmistir. Ömürleri sinirlidir ve bir ariza durumunda komple degismesi gerekir. Bu tür enjektörlerin herhangi bir otomotiv firmasi tarafindan onaylanip onaylanmadigini sorun.
    Her silindir için tek tek enjektör baglaniyor olmasina dikkat edin. Böylece bir ariza durumunda komple sistemi degil, sadece arizali enjektörü degistirmek suretiyle parça tasarrufu saglarsiniz.

11- Adına sirali diyen çogu sistemde araçlarin ariza lambasi yanmaktadir. Bilhassa E-4 kategorisindeki yeni model araçlarda karisim hatasi nedeniyle bu ariza lambasi zamanla büyük masraflara yol açar. Biz arıza lambasının yanmayacağı garantisini veriyoruz.

12- Çogu modern araçlarda bir kaza aninda benzin besleme sistemini kapatan darbe sensörleri bulunmaktadir. Size takılacak kit aracınızdaki bu sistemle teknolojik uyumluluk içerisindedir.

13- En öneml hususlardan bir tanesi de ülkemizde hiç üzerinde durulmayan, kimsenin umursamadigi sigorta konusu. Aracınıza takılacak kit "ÜRÜN MALI MESULIYET" ve "3. SAHIS MALI MESULIYET" sigortalarına sahiptir. Yani araciniz LPG nedeniyle bir kazaya ugrarsa can veya mal kayiplarinizi karsilayacak bir sigorta güvenceniz olacaktır. Montajlarımızda elektronik ortamda GARANTİ BELGESİ düzenliyor ve bir çıktısını müşterilerimize veriyoruz. Düzenlenen garanti belgesi anında İstanbul merkezimizdeki sunuculara kaydediliyor. Böylece yetkili bayilerimizde montajını yaptırmış bir kullanıcı herhangi bir 2A yetkili servisine gittiğinde veri bankamızdan aracınızla ilgili tüm detaylara ulaşılabiliyor. Hangi tarihte montaj yapılmış, hangi seri no' lu ürün takılmış v.s.
    2A logolu garanti belgesine sahip kullanıcılar otomatik olarak "Ürün Mali Mesuliyet Sigortası" kapsamına alınmış oluyor. Başka hiçbir markada olmayan ve sadece 2A' ya özel bu sigortamız markamızın tercihinde çok önemli bir kriter oluyor.

Yukaridaki kriterlere uyan ve bu üstün özellikleri nedeniyle ülkemizde de TOFAS- FIAT, CHEVROLET, OPEL ve PROTON tarafindan fabrika çikisli araçlarda tercih edilen BRC markali ürünlerimizi bu nedenle gururla ve gönül rahatligiyla tavsiye ediyoruz.

http://www.2a-lpg.com/index.php?pid=67

sizden ricam 8.maddede emülatör kulanılmaz demişsiniz.ben ne olduğu anlamadım internettede ilgili bir şey bulamadım.Bİrde enjektör olayını biraz daha açarmısınız.diğer lpg markalrı selenoid valf dan olmuş diyorsunuzbrcde de kablolar giriyor enjektöre??.brc enjektörleri tek tek değişiyormu?
    13.maddeye göre ben aracımın kaskolattığım firmaya haber vermem gerekmicekmi?yani lpg kaynaklı sorunda 13.maddeye göre zararım karşılanır mı?
    yalnız birşey ilave etmek istiyorum.Bilinçli bir tüketici olarak yaptığım araştırmada diğer lpg markalarında ki onlarda italyan malı (2 adet daha marka var düşündüğüm)hemen hemen aynı şeyler aynı tanınmış marka,garantioayı servis ağı,set halinde kendi malzemelerinini kullanımı,arıza lambası,vs. bilmenizi isterim Brc markasını ciddi manada düşünüyorum,lakin biliyorsunuzdur şu anda farklı bir italyan markasında kampanya var aradaki rakam ortada sonuçta bütçemde belli..düne kadar yerli bir marka düşünürken çıtayı yükselttim durdum.sonuç brc markasını da içine alan son 2 seçeneğe düşürdüm..birde siz kampanya yaparsanız iyi olucak.bu kadar uğraşmıcam....... iyi çalışmalar.

-8.madde emüle etme anlamında kullanılıyor yani herhangi bir araç sensör bilgilerini emüle etmek için kullanılıyor.Sistemlerimizde herhangi bir sensör bilgisi emüle edilmez.
    -Selonoid valf türü enjekötlerin yapısı basittir,açık kalma süreleri yüksektir,kalibirasyonu kullandıkca değişebilir.Enjektörlerimiz için bu durumlar söz konusu değildir.
    -Lpg montajından sonra durumu Kasko şirketinize bildrimeniz gerekir.Yazıda bahsedilen lpg kaynaklı aracınızda oluşabilecek hasarlar içindir ve yararlanmak için elinizde 2A Mühendislik logolu garanti belgesi olması gereklidir.
    Daha geniş bilgi,maliyet ve ödeme seçenekleri için yetkili bayilerimiz ile görüşebilirsiniz.Saygılar
    http://www.brcnerede.com

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler