+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: SIZDIRMAZLIK RAPORUNDAKI SACMALIK

gercekten sacmalamislar, oyle olmadigini umaraktan bulundugunuz sehirdeki mmoya gitmenizi tavsiye ederim...

Korsan uygulamalari ve evrak ticaretini onlemek icin boyle bir uygulamaya gecildi. 2 yil once uygulama dediginiz gibiydi. Bir suru mahsurlari gorulunce, sizdirmazlik raporunun donusumun yapildigi yerden alinmasi kosulu getirlidi. Eskiden donusum merdiven altinda, TSE belgesiz yerlerde denetimden uzak bir sekilde yapiliyordu. Bu korsanlar hic bir yatirimi olmadan donusum kitlerini evraklariyla birlikte alip araclara takiyor ve haksiz rekabete neden oluyorlardi.
    Yeni uygulamayla bir nebze merdiven alti montajlar disiplin altina alindi.

BEN AFYONDA  LPG MONTAJINI KUTAHYA SIMAVDA YAPTIRDIM ŞIMDI SIZDIRMAZLIK RAPORU OLMAK ICIN KUTAHYA YA MI GITMEM GEREK.TAKTIRDIGIM SERVISIN MAKINE MUHENDISI KUTAHYADAN ALMAN GEREKIYOR DEDI.BUNDAN ONCEKI ARABAMDA KI SISTEMI DE ESKIŞEHIRDE TAKTIRMIŞTIM AMA AFYONDA SIZDIRMAZLIK RAPORUNU ALDIM ŞIMDI NE OLDU DA TAKTIDIGIMIZ IL SINIRLARINDA ALMA ZORUNLULUGU GETIRILDI ANLAMIŞ DEGILIM.
         BUNUN IZAHINI YAPACAK ARKADAŞLARA TEŞEKKURLER.

Kadir bey bu konu biraz kritik sanki... bu sizdirmazlik raporunun, montajin yapildigi sehirden alinmasi her fenni muayene icin gecerlimi acaba?.. yoksa sadece tescil (ruhsata islenme) asamasindami sart.

Tescil sonrasindaki periyodik fenni muayenelerde gaz sisdirmazlik raporunu bulundugunuz yerdeki MMO biriminden alabilirsiniz. Montaj yaptirdiginiz ile gitmenize gerek yok.

evet bu sizdirmazlik raporu sacmaligi cao fazla canimizi sikiyor bende sizdirmazligi  donusumu gaziantepte yaptirdigim icin  gaziantepten aldim diger butun islemlerimi izmirde hallettim   ama burokrasi cok pis is kurallara uyup lpg yi ruhsata isletmek benim 200 ytl me mal oldu kendimi keriz gibi goruyorum lpg sini ruhsata isletmeyip rahat rahat gezenlerin yaninda

MOCAN GUZEL SOZ BU ARADA KERIZLIGIM BIRAZ DUZELMEYE BAŞLADI YAVAŞ YAVAŞ NORMAL OLMAYA BAŞLADIM CEABINLA

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler