+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: katkılı otogaz

Exclamation katkılı otogaz

aracıma brc taktırdıktan sonra yaklaşık bir yıldır opetten aygaz alıyorum. ancak katkılı otogazın zararlı olduğu söyleniyor ve garanti dışı kalıyormuş sanırım. acaba brc nin incelemeleri ve testleri sonucu bir gelişme varmı.

Cevap: katkılı otogaz

Şu markayı kullanırsanız garanti dışı kalırsınız şekilde bir uygulamamız yok.Herzaman bilindik markaları ve güvendiğiniz istasyonları tercih ediniz.

Question Cevap: katkılı otogaz

şu anda katkılı otogaz kullanıyorum. ancak arabada her gaz alışımda çekmeme titreme oluyor. ben servise gidip kontrol yaptırmak ve gerekli ise filitreleri değiştirmek istiyorum. sanırım kiti ilk taktığımda tunap katkı maddesi koymuşlar en azından garanti belgesinde öyle yazıyor yok konulmamışsa ben koydurucam. yani 10000 km bakımına erkan giricem bunda bi sıkıntı olurmu. çünkü daha sonra kullandığım gazı değiştirmeyi düşünüyorum. iyi çalışmalar şimdiden teşekkürler.

birde unutmuşum ortalama ne kadar ücret öderim

Aracınızda size sıkıntı yaratan bir durum var ise 10 bin bakımını beklemeden yetkili bayimize durumu ileteblirsiniz kontrolünüz garanti kapsamında yapılacaktır.Bayi gerekli görürse filtreleriniz değişir ücret konusunu bayilerimiz ile görüşmeniz gerekiyor.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler