+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2007 Civic LPG

Question 2007 Civic LPG

Herkese merhabalar;
    Son bir kaç aydır forumlardan LPG araştırması yapmaktayım. BRC nin civic araçlarla uyumlu olduğunu sitenizdeki üyelerden ve başka forumlardan okudum. aracımın garantisi bittiği için sorun yok fakat; Bir kaç tereddütüm var ,
    1. Benzin ile çalışması için üretilmiş araçlara LPG sistemi takılması ileriki yıllarda problem açarmı,
    2.Araçta çekiş ile ilgili bir problem çıkarmı yada üst devirlerde gaz kesikliği gibi problemler olurmu
    3.Senede 15000km.civarında yol yapmaktayım,en az 2 sene daha satmayı düşünmüyorum. LPG takmak kazançlı olurmu?
    4.Taktırmaya karar verme durumunda istanbul anadolu yakasında tavsiye edebileceğiniz bayiniz neresi.(mutlaka hepsi yeterli düzeyde ve eğtimlidir)

Cevap: 2007 Civic LPG

İlerideki yıllarda ve üst devirlerde herhangi bir sorun yaşamazsınız.Sistemelerimiz ayni şartlarda litre olarak benzinden max.%20 daha fazla lpg tüketiminiz olur.Bu duruma göre kazancınızı hesaplayabilirsiniz.Maliyet,ödeme seçenekleri ve referans araçlar için yetkili bayilerimiz ile görüşebilirsiniz.
    http://www.brcnerede.com

Arcınızın emme manifoltunu delmeden ve enjektör kablolarını kesmeden montaj yapma imkanı var BRC MY -07 ürününü güvenle kulanabilirsniz.

LPG BİZİM İŞİMİZ
    2A

MAVİDENİZLER OTOGAZ LTD.ŞTİ.
    2A MÜHENDİSLİK ANKARA BÖLGE BAYİİ
    www.mavidenizler.com.tr
    0 312 385 9 555
    TUNCAY KARAKOCA
    0532 596 46 93

Cevaplarınız için teşekürler.
    LPG den sonra şimdi de LPI araştırmasına girdim.Fakat Honda lar için su an takılamıyor. tabi LPI fiyatları daha pahalı malesef.BRC de LPI uretimi varmı acaba?

Bugün Bostancı 2A mühendislikte arcıma BRC taktırdım. çekişte şimdilik hiç bi problem yok. yakıtı daha ölçemedim. ölçtükçe paylaşırım.
    Gürkan bey başta olmak üzere bütün çalışanlarının ellerine sağlık. Verdikleri bilgiler çok tatmin ediciydi.
    İşçilikleri çok iyi, bir problem olduğunda da ilgileneceklerine eminim.
    ilgilerinden dolayı kendilerine teşekür ederim.

BRC yetkili servislerinden olan AYAR otogaza BRC 47litre simit montajını 1 ay önce gerçekleştirmiş bulunmaktayım ve inanılmaz derecede memnunum.Aşırı yakıt tüketiminden sonra bedava gibi geliyor.Kesinlikle herkese tavsiye derim.Ayar otogaz kamuran ustanın ilgisinede ayrıca teşekkürler...

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler