+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Halledemedik su yakit sorununu cildiracagimmmm!!!!

2001 otomatik focusum var.Montajimi bostanci otosanaiden turgay beye yaptirdim.Aracimin uzerinde orjinalden farkli olarak sadece acik hava filtresi var.Aracimin benzin tuketiminden cok sikayetciyim.Brc squent 24 u takali 10000 km oldu.2.0lt otomatik araclar sehir icinde 160 bin yaktiklarini soyluyorlar.Ben 1.6 ile 200 bin in altina inemiyorum.Bu sikayetlerim uzerine turgay beye 2 kez gittim ve turgay bey programi her seferinde yeniledi ancak hicbirsey degismedi.Hava filtrem temiz,bakimlarim aksatilmadan yapiliyor ve lastik havalarimida surekli kontrol altinda tutuyorum.Ekonomi yapmaya calistigim zaman bile 200 binin altina kolay kolay inemiyorum.Lutfen bana yardimci olun...

Baska araclarin ne yaktigina degil, aracinizn benzinde ne yaktigina bakarak tespitte bulunacaksiniz. Ayrica Istanbul trafiginde yakit tuketimini hesaplamak zor. Malum yakitimizin cogunu trafikte beklerken tuketiyoruz.

surekli 200 un uzerinde yakiyorum yogun trafikte degil.karsiya hic gecmiyorum

Ben sehirler arsi 115-135 sehirici 140-160 ytl yakiyorum.

Yazar Önceki Konu Konu   

malmsteen
    Benzinde ne yaktigini lutfen yazarmisiniz...

300-320 yakiyorum

Yalnis hesap yapmadiysam 0,191 YTL falan yakmaniz gerekiyor.
    Arabanizda hava filtresi, 17 inc jant bi de otomatik vites olusu acikcasi isi biraz bozuyor gibi ...

bence 17 janttan kaynaklaniyor.eger jantlarin et degeri tam tutmuyorsa cok yakar araba.cekmez falan vss.
    bence birde benzinde deneyin yakitinizi.sonrada aracinizin aynisindan bulup onlarin yakitlarini arastirin sonra lpg ye bakin derim.
    sanki jantlar 17 diye okumustum gibime geliyor degilse kusura bakmayin.
    2,0 otomatik. benzinde kac kurus yakiyor ki?

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler