+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: SİZCE İYİMİ

Thumbs up SİZCE İYİMİ

mrblar uzun zamandır giremiyorum bilgisayarım çkmüştü bir sorum olacktı 30 tl lpg alıyorum kış şartlarında 150 km felan gidyordum şuan yaza doğru yani şimdi 165 km felan gidyorum gittiğim yer iş yeri ev çarşı şehir içi yani iş yeri yakın sabhları biraz benzinde gidyorum ısınınca lpg geçiyor yanii biraz benzinde kullanıyorum sizce yakıt tüketimi nasıl brc sistemim şimdiden teşekkürler

Cevap: SİZCE İYİMİ

garip bir durum 35 kişi bakmış bir yorum bile yok yanlış yerdemiyim

Araç nedir?Ayni şartlarda benzin tüketimizniz nedir?Aldığınız Lpg'nin litresi ne kadar?Yazarmısınız

aracım megane 2 benzin tüketimim nedir bilmiyorum 30 tl 2.10 tl galiba 30 tl lik aldım litre fitaından tam emin değilim ama 30 tl lik alıyorum sürekli

İyi gibi görünüyor.Saygılar

Alıntı ahmet19791979 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mrblar uzun zamandır giremiyorum bilgisayarım çkmüştü bir sorum olacktı 30 tl lpg alıyorum kış şartlarında 150 km felan gidyordum şuan yaza doğru yani şimdi 165 km felan gidyorum gittiğim yer iş yeri ev çarşı şehir içi yani iş yeri yakın sabhları biraz benzinde gidyorum ısınınca lpg geçiyor yanii biraz benzinde kullanıyorum sizce yakıt tüketimi nasıl brc sistemim şimdiden teşekkürler
    bu hesapla aracınız 100 kmde 20 litre lpg yakmış oluyor çok yoğun ve kısa mesafe bile olsa 14-15 litreyi geçmesi normal değil diye düşünüyorum bende twinport astra var ve 100 km de 13 litreyi hiç geçmedi ...Bu arada önceki g kasa astram hiç bi şartta 10 litreyi geçmemişti...

Alıntı masalcadısı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu hesapla aracınız 100 kmde 20 litre lpg yakmış oluyor çok yoğun ve kısa mesafe bile olsa 14-15 litreyi geçmesi normal değil diye düşünüyorum bende twinport astra var ve 100 km de 13 litreyi hiç geçmedi ...Bu arada önceki g kasa astram hiç bi şartta 10 litreyi geçmemişti...
    Rakam çok iyi ben 30 tl yi litre olarak okuduğumdan fazla olduğunu yazmışım pardon

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler