+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hyundai i30CW 1.6 CRDi Mode Otomatik Vites Benzinli.

Hyundai i30CW 1.6 CRDi Mode Otomatik Vites Benzinli.

Merhabalar.

Sizlerden bir ricam olacak geçen hafta Hyundai i30CW 1.6 CRDi Mode Otomatik Vites Benzinli bir araç aldım ve aracıma tüp taktırdım. Başka bir firmanın olduğu için isim veremiyorum ama BRC olduğunu biliyorum. aracım' ın deposu 41 Litre diyor ama full yaptırmak için benzinliğe gittiğimde 26 Litre aldı bunun nedeni öğrenmek isterim mümkünse. çünkü o şekilde gidip görüşme yapmak istiyorum. Şunuda sormak isterim aracım sıfır daha 41 Litre full depo gazla kaç kilo metre giderim? ve aracımın performansını ilk günkü gibi nasıl yüksette tutarım zamanla sorun olacak birşeyler çıkmasın da aracı aldığım yer ne olursa olsun benzinin çeyrek deponun altına düşmesin dedi bu sizce doğrumu aklımda o kadar çok soru var ki bunlarla başlayıp destek olmanızı rica ederim. Teşekkü ederim şimdiden herkese.

Cevap: Hyundai i30CW 1.6 CRDi Mode Otomatik Vites Benzinli.

Web ortamında istediğiniz genişlikde sorularınıza cevap vermek zor.41 lt tank 30-32 lt civarı lpg alması normal tankın tam boş olduğundan emin olduktan sora dolum yaparak test edebilirsiniz.Benzin seviyesi çeyrek depo civarında olması benzin pompasının ısınmaması için uygundur.Çeyreğe geldiği zaman 20-30 tl'lik lpg alınabilir.Bir depo lpg ile kaç km gidebilirim sorunun cevabı bir çok etkene bağlıdır.Fakat ideal lpg tüketiminizi şu şekilde hesaplayabilirsiniz.Ayni şartlarda olmak üzere litre olarak benzinden %20 den daha fazla lpg tüketiminiz olmaması gerek.

Cevap: Hyundai i30CW 1.6 CRDi Mode Otomatik Vites Benzinli.

Çok teşekkür ederim.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler