+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: peugeot 307 1.4 look 2005 rölanti sorunundan dolayı taktırıp taktırmamakta kararsızım.lütfen yardım...

peugeot 307 1.4 look 2005 rölanti sorunundan dolayı taktırıp taktırmamakta kararsızım.lütfen yardım...

Peugeot 307 1.4 look 2005 rölanti sorunundan dolayı taktırıp taktırmamakta kararsızım.lütfen yardım...

Cevap: peugeot 307 1.4 look 2005 rölanti sorunundan dolayı taktırıp taktırmamakta kararsızım.lütfen yardım...

Yetkili bayilerimize müracaat ederek referans araç bilgilerini alıp bire bir kullanıcılar ile görüşüp karar verebilirsiniz.
    http://www.brcnerede.com

Cevap: peugeot 307 1.4 look 2005 rölanti sorunundan dolayı taktırıp taktırmamakta kararsızım.lütfen yardım...

Doğru montaj ve doğru kalibrasyon ile peugeot 307 aracınızda sorun yaşamazsınız.

Özençler 2A Çorum Otogaz
    BRC BÖLGE BAYİ
    www.ozenclerotogaz.com.tr

Alıntı oyunadevam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peugeot 307 1.4 look 2005 rölanti sorunundan dolayı taktırıp taktırmamakta kararsızım.lütfen yardım...

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A
    ÖZENÇLER OTOGAZ ABDULLAH ÖZENÇ
    Çepni Mah. Aşağı San. 6.Çelik Sokak
    No:6-8-10 ÇORUM Tel:0364 213 51 73
    MEHMET ÖZENÇ GSM:0533 523 67 59
    www.ozenclerotogaz.com.tr

ben de işin en önemli tarafının ustalık olduğunu düşünüyorum ama bakalım artık büyük ihtimalle bu hafta sonu montajı yapılmış olur ve herşeyi burada paylaşırım.bu forum paylaşımlar açısından gerçekten çok iyi olmuş.herkese çok teşekkürler...

Peugeot 307 1.4 2005 model look araç sahibiyim, araca BRC lpg sistemi taktırmak istiyorum, performans, yakıt tüketimi aracın uyumu vs. konuları hakkında bilgi verirmisiniz?teşekkürler.

Sistemlerimiz ile lpg tüketiminiz litre olarak benzinden max.%15-20 daha fazla olur.Lpg tüketim hesabınızı bu duruma göre yapabilirsiniz.Aracınıza MY-07 modeli uygulanacak.Rahatsız edecek performans kayıbı yaşamazsınız.Anasayfada yeralan YETKİLİ SERVİSLERİMİZ linkinden size en yakın servisimizle irtibata geçerek; maliyet, ödeme seçenekleri ve referans araçlar konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sayın Peogeut aracı olan arkadaşlar...

Benim de Peugeot 406 aracım var.. Evet, ilk zamanlar ben de rölanti sorunu yaşadım ama 2A Yetkilileri tarafından uzun araştırmalar sonucu sorunum çözüldü.. Şimdi benzinde çalışır gibi sorunsuz çalışıyor.. LPG tüketimi de nerdeyse benzine eşdeğere yaklaştı..

Önemli olan yetkili servislerde taktırmak.....

Kolay gelsin......

Peugeot 307 1.4 look aracıma BRC LPG kiti taktırdım. Gayet memnunum, Aydın Kaykallar BRC Bayinden Murat Ustaya teşekkürlerimi sunuyorum, gerçekten çok titiz ve düzenli iş çıkarıyor.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler