+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: lpg tanklarin cesitleri varmi

bu lpg tanklarinin arac bagajlarina gore cok yer kaplamayan modelleri mevcutmu.500 lt lik bir bagajin ne kadarlik kismini kaplar.bagajdan mumkun oldugunca cok istifade etmek istiyorum,birde tanklarin etrafina  gorunmemesi icin kaplama yapiliyormu.

Silindirik tanklar 60-70-80 Litre hacimlerde ve 500 Litre bagajin en fazla %20 sini kaplar. Yani yaklasik 5 te biri.
    Stepne kullanmazsaniz, bunun yerine konulacak simit bicimli tankla bagajda hic yer kaybiniz olmaz.
    Stepne yerine lastiklere sikilan lastik zirhi denen sividan kullanabilirsiniz.
    Iyi gunler.

Cevap: lpg tanklarin cesitleri varmi

stepneyi öldürmemek için yeni bir olay geliştirilmiş herhalde yani duyumlarıma göre: benzin deposunu istenilen ölçülerde küçülttürüp boş kalan yere ise lpg tankının yerleştirildiği bilgisi olanlar yazabilirse iyi olur

Alıntı sefa044 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    stepneyi öldürmemek için yeni bir olay geliştirilmiş herhalde yani duyumlarıma göre: benzin deposunu istenilen ölçülerde küçülttürüp boş kalan yere ise lpg tankının yerleştirildiği bilgisi olanlar yazabilirse iyi olur

benim de derdim BAGAJJJ ne olur bu konuda da bişeyler düşünün hele de hb araçlarda tam bi sorun benim tek taktırmama sebebim şuan için BAGAJJJ

şu lastik içine sıkılan sıvı hakkında daha fazla bilgi lazım yanii tamamen stepne yi yok edebilirmiyiz???
    yoksa tatile çıkarlken yanımıza almamız gerekecekse kıymeti yok!!!

Alıntı thall Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim de derdim BAGAJJJ ne olur bu konuda da bişeyler düşünün hele de hb araçlarda tam bi sorun benim tek taktırmama sebebim şuan için BAGAJJJ

şu lastik içine sıkılan sıvı hakkında daha fazla bilgi lazım yanii tamamen stepne yi yok edebilirmiyiz???
    yoksa tatile çıkarlken yanımıza almamız gerekecekse kıymeti yok!!!
    Tatile çıkarken stepne lastiğinizi mecburen yanınıza alıcaksınız..Yoksa POLİS 52 YTL ceza keser...Ama şehir içinde zorunlu değil....

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler