+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mitsubishi COLT için LPG kullananlar ve kullanmayı düşünenler

Mitsubishi COLT için LPG kullananlar ve kullanmayı düşünenler

Merhaba,

Mitsubishi COLT aracıma LPG taktırmak istiyorum ve arabama en uygun servis ve kiti seçmek istiyorum. BRC'nin kabul görmüşlüğü ve kalitesi konusunda söylenecek söz yok. Ancak, BRC'nin Mitsubishi araçlarla ve özellikle COLT modeliyle uyumu konusunun incelenmesi için "Araç Marka ve Modeline Göre Arama" bölümüne Mitsubishi ve COLT başlıkları da eklenmelidir.

Colt araca BRC takmış kullanıcılarla ve servislerle irtibat kurmak, BRC'nin Colt'ta arıza lambası yakıp yakmadığından emin olmak istiyorum. Zira, arıza lambası yanmamasını garanti eden bir LPG kiti kullanmak istiyorum. Saygılarımla,

Kemal, İstanbul
    2005 Mitsubishi COLT, 1.3 AMT Invite

Cevap: Mitsubishi COLT için LPG kullananlar ve kullanmayı düşünenler

Buradan kullanıcı görüşleri alabileceğiniz gibi yetkili bayilerimiz ile görüşerek referans araç sahipleri ile de görüşebilirsiniz.Aracınıza MY-07 modeli uygulanacak.Mekanik bir arıza olmadığı sürece ürünlerimiz ile arıza lambanız yanmayacaktır.Saygılar
    http://www.brcnerede.com

Alıntı 2A TEKNİK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buradan kullanıcı görüşleri alabileceğiniz gibi yetkili bayilerimiz ile görüşerek referans araç sahipleri ile de görüşebilirsiniz.Aracınıza MY-07 modeli uygulanacak.Mekanik bir arıza olmadığı sürece ürünlerimiz ile arıza lambanız yanmayacaktır.Saygılar
    http://www.brcnerede.com
    merhabalar
    ben de 1.5 colt amt kullanıyorum ve 1000km önce brc gaza geçtim
    iki sorunum var ilgilenirseniz sevinirim
    1-aracımın yakıt tasarrufu beklediğim gibi olmadı benzinde iken 30 kr/km civrı yakıt harcarken gazla 18-20 kr/km bekliyordum ancak 23-24 kr/km seviyelerinde kaldı bence yüksek bi fiyat ?
    2-belki de en önemlisi brc taktırmamdaki asıl amaç arıza lambası idi bu yazıyı referans alarak taktırdım bayi de yanmayacağını söyledi lakin aracımın arıza lambası yanıyor
    yorumlarınızı ve yardımlarınızı bekliyorum bekliyorum

Durumu yetkili servise iletirmisiniz.Saygılar

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler