Tüm Üyelere Merhabalar

Uzun süren araştırmalarım sonucu düşünüp, karamsar olmama rağmen 1 ay önce"AYAR OTO"firmasının mükemmel hizmeti sonucu BRC SEQUENT-
24 MY 07 model 47 litrelik simit tankı taktırdım.Kesinlikle pişman değilim ve inanılmaz memnunum.Aynı araca sahip olanlarda bilirler 150TL 95oktan benzinle maksimum 380km yapabiliyordum.Şu an 75TL Lpg ile 390km yapıyorum.Değerler ortalama değerler yani %60 şehiriçi %40 şehirlerarası.Sizinde anlayacağınız gibi dizel motorlara yakın bir değer oldu.Aylık 1500Km yakın yol yapan birisi olarak 1550TL ye taktırmış olduğum LPG sistemini 10ay gibi bir sürede amorti edeceğim.Motor aksamı Hondanın vermiş olduğu garanti kapsamı dışında kalıyor fakat BRC kendi garantisi yeterince makbul üstelik yetkili honda servisinde samimiyetiniz iyiyse tekniktekiler insiyatif kullanıp garantiyi bozmuyorlar.Arabamı elektronik benzin göstergesinde sürekli azalan benzinin verdiğin stresten uzak kullanmanın zevkini çıkarıyorum.Fazla matematike bulaştırmadaın yukarıda mail değerleri vermiş bulunuyorum.Bende LPG hakkında sürümcemede kalan sürüclerdendim.Kesinlikle tavsiye ederim Herhangi bir sualiniz olursa cevaplayabilirim.