+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2004 ACCORD 2.4' E (190 HP)BRC OLUR MU?

2004 ACCORD 2.4' E (190 HP)BRC OLUR MU?

2004 model Honda Accord 2.4 (4 silindirli 190 beygir) aldım. Lpg taktırmak için biraz araştırma yaptım. Görüştüğüm birçok montajcı bu araca sadece prins olur, brc'nin enjektörleri yetersiz kalır dedi. Forumda da bu araçla ilgili yeterli açıklama göremedim. Görüştüğüm (ankarada) bir brc yetkili bayii enjektörlerle ilgili yeterli açıklama yapmadı ya da ben tatmin olamadım. Forumda da yüksek devirlerde aracın benzine geçtiğini okudum. Konu hakkında detaylı bilgisi olan arkadaşların ve bayilerin (pipo/özel kablo/hangi enjektör ve regülatör vs. gibi) yorumlarını almak istiyorum. Ben aracıma BRC taktırmak istiyorum. Ancak açıkladığım nedenlerle tereddütlerimi de gidermek istiyorum. Cevap verecek arkadaşlara teşekkür ederim.

Cevap: 2004 ACCORD 2.4' E (190 HP)BRC OLUR MU?

MAX REGİLATÖR VE TURUNCU ENJEKTÖR LÜ MONTAJDA MÜKEMMEL SONUÇ ALIRSINIZ. HİÇ ENDİŞENİZ OLMASIN.

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

SAYIN ABDULLAHDURAN ;

Aracınız hayırlı olsun ,güzel günlerde kullanın.Aracınıza özel genisus max regulatör ve yüksek kapasiteli max enjektörler ile 2.4 hondanızda sorun yaşamazsınız.

Alıntı abdullahduran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2004 model Honda Accord 2.4 (4 silindirli 190 beygir) aldım. Lpg taktırmak için biraz araştırma yaptım. Görüştüğüm birçok montajcı bu araca sadece prins olur, brc'nin enjektörleri yetersiz kalır dedi. Forumda da bu araçla ilgili yeterli açıklama göremedim. Görüştüğüm (ankarada) bir brc yetkili bayii enjektörlerle ilgili yeterli açıklama yapmadı ya da ben tatmin olamadım. Forumda da yüksek devirlerde aracın benzine geçtiğini okudum. Konu hakkında detaylı bilgisi olan arkadaşların ve bayilerin (pipo/özel kablo/hangi enjektör ve regülatör vs. gibi) yorumlarını almak istiyorum. Ben aracıma BRC taktırmak istiyorum. Ancak açıkladığım nedenlerle tereddütlerimi de gidermek istiyorum. Cevap verecek arkadaşlara teşekkür ederim.

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A
    ÖZENÇLER OTOGAZ ABDULLAH ÖZENÇ
    Çepni Mah. Aşağı San. 6.Çelik Sokak
    No:6-8-10 ÇORUM Tel:0364 213 51 73
    MEHMET ÖZENÇ GSM:0533 523 67 59
    www.ozenclerotogaz.com.tr

Sayın Şahinleroto'nun belirttiği "max enjektörler" ile Sayın Özençlerotogaz'ın belirttiği turuncu enjektörle aynı mıdır? Bir de "gaz piposu ve özel kablo" konusunda cevap verebilir misiniz? Ayrıca ben sorumda biraz detaylı açıklama istemiştim. Araştırdığım diğer markanın sitesinde araçların beygir gücüne göre enjektörler ayrı ayrı gösterilmiştir. Sayın 2a' nın sitesinde böyle bir açıklama göremedim. Lütfen biraz daha detaylı açıklama yapabilr misiniz?

Aracınıza Genyus Max. Regülatör ve Sarı enjektör kullanılarak My-07 montajı yapılacak.Gaz piposu ve hazır kablo kullanımına aracınız uygun değil.
    Maliyet,ödeme seçenekleri ve referans araçlar için yetkili bayilerimiz ile görüşmeniz gerekiyor.
    http://www.brcnerede.com

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler