+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Merhaba ben de 306 ma Lpg taktımak istiyorum ama!

Smile Merhaba ben de 306 ma Lpg taktımak istiyorum ama!

Merhaba ben de peugeot 98 model 306 peugeot aldım aracıma Lpg taktırmak istiyorum. Araştırmalarıma ve okumalarıma göre peugeota LpG taktıranlar pek memnun kalmadıklarını ve hep sorun yaşadıklarını gördüm. Aracına LPG taktırıpta memnun kalanlar ve sorunlarını nasıl hallettiklerini yazarlarsa bu paylaşmalarından dolayı teşekkür ederim.

Cevap: Merhaba ben de 306 ma Lpg taktımak istiyorum ama!

İlgili araçların bazı motor tiplerinde full grup enjeksiyon sistemine sahip olanlar var aracınız full grup ise full grup araçlar için kullandığımız Smart ECU kullanılarak montaj yapılacak.Değil ise MY-07 modeli kullanılacak.Aracınızın kontrolü ve daha geniş bilgi için yetkili bayilerimiz ile görüşebilirsiniz.
    http://www.brcnerede.com

Merhaba,

Yukarıda 2A Yetkilisinin de dediği gibi, SMART ECU ile sorun hallediliyor.. Benim aracım da full grup olduğu için Smart ECU takılarak ve konuyu (iyi) bilen yetkili servislerde taktırarak sorunsuz kullanabilirsin.. Ben öyle yaptım..

2A TEKNİK yetkililerine güven, gerisini merak etme sen ... ))

Verdiğiniz cevaba teşekkürler. Benim bulunduğum yer Ümraniye olduğu için aşağıdaki bu servis: tüm mühendisliklerinize sahip midir?
    Yok sa İstanbul içinden şu daha ehliyetlidir dediğiniz servis yer neresidir?

İSTANBUL YAMAN OTOGAZ - ÜMRANİYE
    F. Sultan Mehmet Sanayi Sitesi C/4 Blok
    No: 4 Ümraniye
    0 216 634 33 99 0 216 634 33 98 İSMAİL YAMAN

Herhangi bir yönlendirme yapmıyoruz.Yetkili servislerimiz gerekli eğitimleri almışlardır.Saygılar

Cevaplarınız için teşekkürler.
    Şu anda yaptığım ölçüme göre benim 306 griffe 98 model benzinde km de 460 lira yakıyor. Gaz taktırmadan önce bunu normale düşürmem için ne yapmam gerekiyor.
    306 sı olup kaç lira yaktığını bilen arkadaşım var mı acaba!

Yetkili veya özel servislerde aracınızın fazla tüketim nedenini tesbit ettirmeniz gerekiyor.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler