+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mondeo 98 2.0 otomatik Rölanti sorunu

Mondeo 98 2.0 otomatik Rölanti sorunu

Merhabalar benim sıkıntı yetkili servise gidip kalibrasyon atılmasını istedim aracı yeni almışıtım..

yetkili servis pc bagladıkdan sonra programdan hazır bir kalibrasyon attı. eve aracımda lpg de iken sıcak motorlda devir bir yukselip bir düşüyor 7 -8 defa yapıyor bunu sonra düzeliyor ama klimayı acınca istop ediyor araba.. ney yapmam lazım

gelcekden hazır kalibrasyon profiller arabayı maf ediyor özensiz yapılıyor bu işleri ustalar sanırsam...

yetkili servis benim aracıma özenle bir kalibrasyon atılmasını istiyorum gercek degerleri girerek özenle bu konuda yardımcı olabilirmisiniz. cunku birdaha servise gidicem ama yine aynı kalibrasyonu bana yüklücek yine sorun yaşicama inanıyorum..

Cevap: Mondeo 98 2.0 otomatik Rölanti sorunu

Hazır proğram yüklemesini ayni tip ve model araç olsa bile önermiyoruz.Aracınızdaki sorunu yetkili servise iletiniz ve aracınızın sorunsuz olarak tarafınıza teslim edilmesini talep ediniz.Saygılar

Cevap: Mondeo 98 2.0 otomatik Rölanti sorunu

Alıntı 2A TEKNİK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hazır proğram yüklemesini ayni tip ve model araç olsa bile önermiyoruz.Aracınızdaki sorunu yetkili servise iletiniz ve aracınızın sorunsuz olarak tarafınıza teslim edilmesini talep ediniz.Saygılar

dediğinizi söylicem bakalım ne dicekler hemen 2 dkdada işlem biticekmi bakalım sonuçu yazarım..

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler