+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: focus rölanti ve benzin göstergesi ????

Exclamation focus rölanti ve benzin göstergesi ????

2001 focus yeni aldım. 1.5 yıllık BRC my-07 takılı. Aracı boşa aldığımda rölanti aşırı düşüyor hatta bazen stop ediyor. ikinci olarak benzin göstergesinde düzensizlik var. LPG de kullandığım halde benzinde kullanıyormuşcasına gösterge düşüyor. Forumda PSA diye birşeyden bahsedilmiş benim sorunumu çözermi? şimdiden teşekkürler.

Cevap: focus rölanti ve benzin göstergesi ????

Rolanti için lpg ayarlarının rolanti düzenleme motorunun ve lpg filtrelerinin kontrol edilmesi faydalı olur.İlgili araçlarda lpg'de benzin göstregesi düşmesi durumu olmaması gerek durumu yetkili bayilerimize iletrek kesin sonuç alabilirsiniz.Saygılar

Alıntı yurdald Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2001 focus yeni aldım. 1.5 yıllık BRC my-07 takılı. Aracı boşa aldığımda rölanti aşırı düşüyor hatta bazen stop ediyor. ikinci olarak benzin göstergesinde düzensizlik var. LPG de kullandığım halde benzinde kullanıyormuşcasına gösterge düşüyor. Forumda PSA diye birşeyden bahsedilmiş benim sorunumu çözermi? şimdiden teşekkürler.
    slm. debriyaja bastığımda stop olayını bende 200 focus da yaşamıştım. bypass ventilini (rolanti motoru) temizlet, eğer düzelmezse değiştir... sonuç alırsın..

Rolanti düşmesi, stop etme bendede vard.ı 35 bin km yaptım
    6 ay uğraştım en sonunda arıza ECU dan çıktı değişrirdim ve ilk gün kü gibi çalışıyor.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler