+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 72 Sayfadan
1 2 3 11 51 ... SonuncuSonuncu
Toplam 718 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: SOĞUK MOTORU ÇALIŞTIRMA PROBLEMİ

Lightbulb YENİ VERSİYONLAR HAKKINDA...

5-6 ve 8 Silindirli araclar icin BRC tarafindan gelistirilen SEQUENT kitler pazara  sunuldu. SEQUENT ve SEQUENT fast modellerinden daha ekonomik cozumler sunan ve bayilerimize buyuk montaj kolayligi saglayan kitimizin adi "SEQUENT 56". Biz ona SEQUENT 24 un abisi diyoruz.
    2A bir ilke daha imza atarak, Avrupa ile ayni zamanda "SEQUENT 56" kitlerini bayi ve musterilerimize sunmanin hakli gururunu yasiyor.

Urun resimleri icin tiklayiniz....>>>>

yeni urununuz hakkinda daha detayli bilgi almak isdiyorum saygilarla         arac 95 model520 otomatik bmw

SEQUENT-24 ve SEQUENT-56 sistemlerimizin yeni versiyonlari cikti. 
    Bayilerimiz 12/5/2006 tarihli en son guncellemeleri  "BAYILERIMIZE OZEL" linkinden bilgisayarlarina yukleyebilirler.
    (BAYILERIMIZE OZEL)>>>SEQUENT 24 veya SEQUENT 56 tiklanacak.
    Acilacak pencerelerde sirasiyla "calistir"-"install" ve "Yes to All" tuslarina basilarak en son guncellemeler bilgisayariniza yuklenmis olacak.

Prensipler SEQUENT-24 modelimizde oldugu gibidir. SEQUENT-24 urunumuz 3 ve 4 silindirli araclar icindir.
    SEQUENT-56 modelimiz ise 5, 6 ve 8 silindirli araclara monte edilmektedir.
    Iyi gunler.

Kadir bey lutfen kizmayin ama ben yine fast ili ilgili bir soru sormak istiyorum. Cunku sorum sequent 24 ile alakali Ne yapalim cahil zamanimizda taktirmisiz bir kere atsan atilmaz satsan satilmaz. Gerci benim fast tan cok ta sikayetim yok aslinda gayet memnunum.
            Size sormak istedigim, "Sequent Fast"a, "Sequent 24"un 12.05.2006da guncellenen yazilimi yuklenebilir mi?
           Tesekkurler..

Tamamen farkli strateji ve yazilim kullaniliyor. O nedenle olmaz.
    Aslinda aracinizdan bir sikayetiniz yoksa yeni yazilimin bir faydasi olmayacaktir.

lada 2000 enjeksiyonlu bir araca hangi tip tupu tavsiye edersiniz? tavsiye ettiginiz edeceginiz tupun modeli, ozellikleri. fiyati ve odeme kosullarini ogrenebilirmiyiz. tesekkurler..

Araciniza uygun kitimiz SEQUENT-24 modelimizdir. Emailinize detayli bilgi gonderildi. Iyi gunler.

warpnet
    Guest

Lightbulb SOĞUK MOTORU ÇALIŞTIRMA PROBLEMİ

Merhabalar.

Konunun LPG ile alakasi olmadigini dusunerekten, yine de uzman arkadaslarin bilgisini rica ederek problemimi aktarmak istiyorum ;

yaz/kis sabah motoru start ederken veya tamamen sogumus halde olan motoru start ettigimde marsin gayet duzgun sekilde calismasina ragmen motorun calistiktan birkac saniye sonra durmasi veya kimi zaman hic calismamasi sorunu yasiyorum. Mars motoru guclu ve israrli bir sekilde vurmaya devam ediyor fakat motor vuruntulu halde calismak istiyor veya hic calismiyor. birkac denemeden sonra calisiyor.

LPG ile stop edilip, soguyan motorun daha sonra benzin ile calismasinda bir problem olmus olabilir mi acaba?

Sicak motoru stop edip tekrar calistirdigimda hicbir problem yok. Aracimin modeli Vectra97 2.0 CD .

Yardimci olabilecek arkadaslara simdiden cok tesekkurler.
    iyi gunler

merabalar wosvagen bora otoma brc maka lpg taktirali iki ay oldu hic bi sorunum yokken sabahlari oto sogukken istop etmeye gaz yememeye basladi ve daha gaza gecmeden ne yapabilirim acil yardim

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler