+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Peugeot 207 2tronıc lpg

Peugeot 207 2tronıc lpg

Mrb,

207 2010 1.4 90 2Tronıc aracım var ve tüp
    takmak istiyorum brc peugeotlara uyum sağlıyor diye duydum.

Adana'da Tartarini ve Zavoli den teklif aldım ama hala bazı kuskularım var bunlarıda sizlerle paylaşmak istiyorum ve sizlerin yorumlarınızı bekliyorum.

---Göstergede ibre düşmesi
    ---Uyumsuzluk
    ---Depoda benzin olmasına karşın yokmuş gibi göstermesi

bana bu konularda yardımcı olursanız ve Adana BRC yetkili servisine yönlendirirseniz sevinirim

Cevap: Peugeot 207 2tronıc lpg

Aracınıza MY-07 modeli uygulanacak.Herhangi bir sorun yaşmazsınız.Benzin göstergesi için PSA modülü kullanılacak.PSA,maliyet,ödeme seçenekleri ve referans araçlar için yetkili bayilerimiz ile görüşebilirsiniz.Saygılar
    http://www.brcnerede.com

Sevgili arkadaşım hiç kafanı onla bunla karıştırma benim aracım 2006 peugeot 307 troptonic. 6 ay önce gaziantepde yetkili servis my otomotive gittim ve brc taktırdım mükemmel bir işçilikle taktılar aracım tıkır tıkır çalışıyor daha bir kere bile tık demedi. ökkeş ustama burdan çok selamlar. gelelim ibrenin düşmesine doğrudur aracın beyni doğal olarak benzini algıladığı için ibre düşüyor ancak ibre sıfırlandığında otomatik olarak eski seviyesine geliyor dert edecek bir şey değil güvenle taktır....

Alıntı muhammetsimsek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili arkadaşım hiç kafanı onla bunla karıştırma benim aracım 2006 peugeot 307 troptonic. 6 ay önce gaziantepde yetkili servis my otomotive gittim ve brc taktırdım mükemmel bir işçilikle taktılar aracım tıkır tıkır çalışıyor daha bir kere bile tık demedi. ökkeş ustama burdan çok selamlar. gelelim ibrenin düşmesine doğrudur aracın beyni doğal olarak benzini algıladığı için ibre düşüyor ancak ibre sıfırlandığında otomatik olarak eski seviyesine geliyor dert edecek bir şey değil güvenle taktır....

arkadaşım verdiğin bilgiler için teşekkür ediyorum ama hala kararsızım araba hala garantili onuda bozmak istemiyorum.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler