+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: GECİKMİŞ LPG

Question GECİKMİŞ LPG

MERHABA BEN ŞUBAT AYINDA CİTROEN C4 OTOMA LPG TAKTIRDIM.ANCAK AŞIRI İŞ YOĞUNLUĞUNDAN RUHSATA İŞLETEMEDİM. İSTANBULDA LPG Yİ TAKTIRDIM.ANCAK ARACIM 17 PLAKA.ŞİMDİ RUHSATA İŞLETMEK İSTİYORUM ANCAK 17 PLAKA NEDENİYLE FARKLI GÖRÜŞLER MEVCUT.ARTIK ÇANAKKALEYE DÖNÜYORUM İŞLEMLERİ ORDAN YAPTIRMAK İSTİYORUM.BEN NASIL BİR PROSEDÜR İZLEYECEĞİM TEŞEKKÜR EDERİM

Cevap: GECİKMİŞ LPG

Fatura proje alınan ilden sızdırmazlık raporu alınması gerekiyor.Alıp almadığınızı bilemiyoruz.Size uygun yetkili servisimize müracaat ederek montaj yapan yetkili servis ile irtibata geçmelerini isteyebilirsiniz.Saygılar
    http://www.brcnerede.com

Question Cevap: GECİKMİŞ LPG

SIZDIRMAZLIK RAPORUNU MONTAJ İSTANBULDA YAPILDIĞI İÇİN İSTANBULDAN ALMAM GEREKECEK.RAPORU ALDIKTAN SONRA 5 AY ÖNCEKİ FATURA İLE ÇANAKKALEDEN RUHSATA İŞLETEBİLİRMİYİM?YAPMAM GEREKEN BAŞKA İŞLEM VARMI?EĞER 5 AY ÖNCE ALMIŞ OLDUĞUM FATURA VE PROJE GEÇERSİZSE NE YAPMALIYIM?TEŞEKKÜRLER

Cevap: GECİKMİŞ LPG

Bir aya içinde işlemeleri yapmanız gerekiyordu.Şu an cezalı duruma düşmüşsünüz.Daha geniş bilgi için yetkili bayilerimiz ile görüşebilirsiniz.Saygılar

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler