+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Extradan %30 daha tasarrufa ne dersiniz

Enistem DACIA LOGAN aracina enteresan birsey taktirmis.Bunu sizinle paylasmak isterim;
    cihaz cok basit birseye benziyor.Benzine hava basiyormus,benim anladigim kadari ile dahada fakir karisim haline getiriyor. Fakat aracinizda birakin titremeyi sesi bile azalmis.(belkide istop etmistir &nbsp
    Zaten eniste sirf merakindan yaptirmis arkadasinin araci %30 az yakmaya baslamis. fiyatida komik 75 YTL.
     E birde bunu lpg li bir araca taktigimizi bir dusunelim.... Hayali bile hosunuza gitti degilmi?

Merhaba,

boyl birseyin olabilirligini dusunemiyorum, sansa belki benzinde ise yaramis olabilirmi? Benim bildigim birtek Ekoyak diye bisey var oda tirt hic biseye yaramiyor diye biliyorum.

Ekoyak tamamiyle komedi
    Urun aciklamasinda Gazi ve ODTUden onayli yaziyor. Bizim fakultede Gazi Muhendislik Fakultesi Makine Muhendisligi Bolumunden gelen docent bi hocamiz var. Kendisine sordugumda bu olayi, kesinlikle yalan oldugunu bizzat kendinin denedigini soyledi.
    Adamlarin onay var dedigi fakultenin hocasi yalanliyor daha nolsun

Bu Dacia Logana takilan aleti de bi esasli incelemek lazim vardir bi bityenigi
    Madem hava basiyor, arac fakir karisim hatasi vermez mi bu sefer de...

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler