+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: C4 LPG ÖNERİ-FİKİR

C4 LPG ÖNERİ-FİKİR

Öncelikle şunu belirteyim mersinde bir bayinizi aradım ve c4 için ellerinde proje olmadığı ve takamayacaklarını söylediler çok şaşırdım...

Mersinde GERÇEKTEN ÖNEREBİLECEĞİNİZ bir servisiniz varsa söylerseniz çok sevinirim...

Benzin göstergesi sorunu için ne yapılabilir ve bu sorun mutlaka olur mu ?

Şuan için fiyatlarınız ne kadar ve biraz aydınlatıcı bilgi verirseniz çok sevinirim...

Daha önce 2004 focusum vardı onda atiker vardı bir sorun yaşamamıştım ama ben alırken üzerinde vardı buna inanarak atiker bayisini aradım ve normali için 900 tl fiyat verdi.Ancak OBD li bir sistem varmış onun için 1200 tl dedi.BU OBD Lİ SİSTEM NEDİR???ve sizde mevcutmudur.OBD için bana arıza lambası yakmamayı sağlar dedi...

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER....

Cevap: C4 LPG ÖNERİ-FİKİR

İlgili araçlar için firmamızın projesi mevcuttur bizim projemize istinaden yetkili bayilerimiz kendileri ayrı bir proje çıkatmaları gerekiyor.Görüştüğünüz bayimiz ilgili projeyi çıkarmamış olabilir.Benzin göstergesi için aracınıza PSA modülü uygulanacak Fransız grubu araçlarda gösterge sorunu mevcuttur.Aracınıza MY-07 modeli uygulanacak EOBD bağlantılı istemeniz durumunda Plug&Drive kiti uygulanabilir maliyeti farklıdır ve her iki kitimizde de arıza lambaız yanmayacaktır.
    Maliyet ve ödeme seçenekleri için yetkili bayilerimiz ile görüşebilirsiniz.Saygılar
    http://www.brcnerede.com

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler