+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kalkışta stop etme

Kalkışta stop etme

Merhaba,
    Değerli yetkili,aracım 1.4 Accent Era.Yaklaşık 10.000 KM önce yetkili serviste MY07 kit taktırdım.Baştan beri var olmakla beraber,özellikle son 2 aydır belirginleşen sorunum;şehir içi trafikte dur kalk sırasında araç düşük devirlerde stop ediyor.Olayı şöyle daha iyi tarifleyebilirim sanırımebriyaj baskı balatası eskimiç araçların yüksek kavrayan debriyaj pedallarından ötürü stop eden araçlar gibi.Bu sorun düşük devirlerde gaz yememesi,geçenlerde benzinde de hisstettim.
    İkinci bir sorunum ise,nadir de olsa aracı durdururken stop etmesi.Örneğin vitesi boşa aldım,alır almaz firene bastım,daha hareket halindeyken aracın rolantisi düşüyor-sonra normal düzeye çıkıyor.Ancak bazen çok düşüyor ve stop ediyor.Serviste LPG birimi kontrol etti bir şey bulamadı.
    Sizin söyleyeceklerini ışığında servise görtüreceğim tekrar.Memur olduğum için git gel yapamıyorum,fazla vakit bulamıyorum.Yardımcı olabilir misiniz?
    sayg
    Teşekkürler.

Cevap: Kalkışta stop etme

Yetkili servise müracaat ediniz ve aracınızın sorun olduğu şartlarda benzin lpg test edilerek tarafınıza teslim edilmesini talep ediniz.Sorunun çözülememsi durumunda bize araç plakası montaj yapan bayi ve iletişim bilgilerinizi yazarmısınız.Saygılar

Cevap: Kalkışta stop etme

Merhaba,
    Öncelikle ilginize teşekkür ederim.Bu gün size özelden mail atacağım başka bir servise servise gittim.Oldukça da ilgilendiler.Yetkili arkadaşın deyimi ile format attı.Servisten gelirken bir durum sözkonusu değildi.İzleyip size bilgi veriyor olacağım.
    Sayg.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler