+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: FORUM Hakkinda

warpnet
    Guest

Merhabalar. 

Forumu takip eden bir uye olarak hostmasterdan asagidaki hususlarin saglanmasini rica ediyorum ; 

1. Forumda ARAMA (search ) ozelligi .   herhangi bir konu uzerinde birseyler sormadan once insanlar basit bir arama sayesinde daha onceden ilgili konu hakkinda yazilan cizilenleri okuyabilir ve bu durumda mukerrer topicler olusmasi engellenir. 

2. Forumda yeni post edilmis bir mesajin uyeye e-mail olarak gonderilmesini saglayan sistemin calismasi (cok onceden uye oldum fakat gelen-giden mail yok)

3. Forum hakkinda teknik veya istek turu yazismalarin saglanmasi icin ilgili bir mail adresi. 

Siteniz gercekten cok faydali ve kiymetli bilgiler iceriyor. Yukaridaki maddelere lutfen ilgi gostererek cozum saglayiniz. 

Saygilarimla

warpnet
    Guest
    Katkiniz icin tesekkurler 

Fakat dunden bu yana tek sizin postunuzu yanit olarak gordum. LPGnin yayginlasmasina paralel olarak her gun internette LPG ile ilgili gezinen insanlar, sonrasinda buraya dusecekler (tipki benim gibi) , ve sormaya baslayacaklar simit deponun hacmi kac, LPG ne kadar yakar, benzine geciste problem vs.  hersey yeniden kesfedilmeyecek calisilacak ve sonucunda mevcut arkadaslar bu durumdan sikilacaklar. vs..

Bence kesinlikle bir an once Arama ozelligi eklenmeli ve ardindan en tepeye bir uyari eklenmeli, " sormak istediginiz konuyu ilk once arama yardimiyla arsivde tarayiniz .." turunde bir mesaj.. aksi halde burasi yuzlerce birbirinin aynisi posta evsahipligi yapacak.

lutfen diger maddeleri de dikkate alin. 

Saygilar.

warpnet
    Guest

Kendi kendime konusuyor gibi oluyor fakat bu konu ile ilgilenen kimse yok sanirim. veya bizimle paylasilmiyor. !

Hayir warpnet kesinlikle kendi kendine konusmuyorsun.

Yazdiginiz maddeler kesinlikle dogru teshis edilmis.

Buna bende katiliyorum.
    Benim bu konuda dusuncem;
    Kadir bey ve ekibi kitlemizin biranda  bu kadar genisleyecegini ve ragbet gorecegini goremediler(suclama degil)
       En kisa zamanda bu eksikliklerin giderilecegi dusuncesindeyim... 

Bu taleplerin hepsi dikkate aliniyor. Merak etmeyin.

Sn. Kagan Arisut,
    Yapici elestirileriniz icin tesekkurler.
    Foruma arama ozelligi eklendi.
    Ayrica yeni bir php sitemizin calismalari devam ediyor.
    Bu sitededaha kapsamli ozellikler olacak. www.2alpg.com adresindeki bu sitemizi ziyaret edip onerilerinizle katkida bulunmaniz bizi mutlu edecektir.
    Iyi gunler.
    Kadir Orucu

warpnet
    Guest
    Kadir Bey,

Tesekkurler.. biz bu urunleri satin aldik ve hepimiz kullaniyoruz fakat bu foruma zaman ayirip insanlarin burda teknik bir meseleyi cozumlemeye calismasi son derece extra bir durum. 

Urunu satip arkasini donen binlerce mutesebbis var Turkiyede. Sizi takdir ediyoruz. elinizden geldigince yardimci oluyorsunuz burada. 

ilave etmek istedigim birsey daha var, tek grupta kategorize edilmis durumda bu forum. ayri ayri bolumleme yapmak mantikli midir? 

tesekkurler

Kagan Arisut

warpnet
    Guest
    Tesekkur ederiz KAdir Bey. 
    iyi calismalar

Kagan Arisut

warpnet
    Guest
    Bir de uyelerin yeni gelen bir post oldugunda istedikleri zaman uye olarak haberdar edilmelerine iliskin mekanizma da duzeltildi mi acaba? Onu da hatirlatmak isterim. 

Yoksa yeni sitedeki forumda mi devreye alinacak?

Tesekkurler

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler