+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: SİENA YAKIT SORUNU

SİENA YAKIT SORUNU

99 model siena marka aracım 300 kr yakıyordu km de.brc beyin taktım 250 kr ye düştü büyük uğraşlarla.tabii bu arada değişmedik yenilenmedik parça kalmadı arabada.son bir ayarla 220 kr ye düşürdük yakıtı ancak şimdide araç içinde rölantideyken titreyerek oturuyor yokuş görünce nasıl çıkarız diye düşünüyoruz.anladıkki lpg sadece masraf ve sıkıntı veriyor.kendinize ve aracınıza eziyet etmek istiyorsanız lpg taktrın

Cevap: SİENA YAKIT SORUNU

Aracınızın benzin tüketim değeri nedir?

350 kr civarı.

Aracınız 100 km'de 12lt lpg tüketebilir. Ayarları biraz fakir olmuş tekrar kontrol edilmesini sağlayınız.Saygılar

farklı birçok yerde birçok kere ayar yaptırdım.bir ayar kadar basit bir sorun değil gibi gözüküyor.bu konuyu açtığımdan beri 220 kr yakan araç yine 250 kr ye çıktı.

Aracınız 1.6cc mı?

hayır 1,4..

Aracınızın 220-250 civarı yakması normal sayılabilir.Düzensiz çalışma için yetkili bayilerimize müracaat edebilirsiniz.Saygılar

normalini 200 kr olarak biliyorum.en azından kullananlar öyle diyor.düzensiz çalışma konusunda zaten yetkili bayinize gittim o yaptı ayarı(yada ayarsızlığı)hatta ismide kayseri yavuz otogaz

Aracınızın yaklaşık 100 km'de 10 lt benzin tüketimi var kullandığınız sistem normal sistem ve litre olarak bezinden %20-25 daha fazla lpg tüketebilir.Bilginize saygılar

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler