+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: VECTRA B 2000 cc YAKIT TÜKETİMİ

VECTRA B 2000 cc YAKIT TÜKETİMİ

HERKESE SELAMLAR.

2000 MODEL VECTRA B ARACIM VAR. 2000 MOTOR VE OTOMATİK VİTES. ÇORLU AKSOY OTOMOTİVDE LPG DÖNÜŞÜMÜ YAPILDI. DAHA ÖNCEDEN BU BAYİ İLE ALIŞVERİŞİM OLMUŞTU. MÜŞTERİYE OLAN İLGİLERİ VE İŞLERİNDE GÖSTERDİKLERİ CİDDİYET SEBEBİ İLE TEKRAR TEKRAR TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM.:PDT_30:

ARKADAŞLAR BENİM MERAK ETTİĞİM KONU ŞU.
    EĞER FORUMDA BENİMLE AYNI ARACI KULLANAN ARKADAŞLAR VARSA VE LPG TÜKETİM DEĞERLERİNİ PAYLAŞIRLARSA ÇOK SEVİNİRİM. BEN YAKLAŞIK 3000 KM YOL YAPTIM LPG İLE VE LPG SARFİYATİM AŞAĞIDA.

HERKESE KAZASIZ VE KEYİFLİ SÜRÜŞLER DİLERİM....

VECTRA B 2000 MODEL 2000 cc OT. VİTES

100 - 120 km arası hızlarda fazla sert hızlanma yapmadan, şehir içi gibi dur kalkı olmayan 15-30 km arası mesafede, klima açık kullanımda km deki sarfiyatım 0,23 - 0,25 kr arası

SİZCE BU DEĞERLER NORMAL Mİ?
    SAYGILARIMLA

Cevap: VECTRA B 2000 cc YAKIT TÜKETİMİ

Vectra sahibi plmaya gerek yok soruna cevap vermek için Senin araç çok yakıyor Dediğin şartlarda en fazla 0.180 kr yakması lazım bence

SAYIN AKAY;

YORUMUN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM. BÖYLE BÜYÜK BİR FORUMDA BENİM ARACIMDAN KULLANANLAR VARDIR DİYE DÜŞÜNÜYORUM. EN SAĞLIKLI KARŞILAŞTIRMAYI ONLARLA YAPABİLİRİM. YADA BAYİLERDEN BU KONUDA BİLGİSİ OLANLAR VARSA YARDIMCI OLABİLİRLER.

HERKESE KAZASIZ VE KEYİFLİ SÜRÜŞLER DİLERİM...

BİZDE SİZİN ARACINIZDAN VAR DAHA HAFTA SONU UZUN YOLDAN GELDİM.
    TOPLAM 2000KM YOLYAPTIM ORTALAMA 160KURUŞ TÜKETİM OLDU.ÇOĞUNLUKTA KLİMA AÇIK.

KOLAY GELSİN.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler