+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: yetkili servis olayi (bu hava niye)

degerli arkadaslar selam
    yazmadan edemicem
    2 gun once renault servisine gittim buyuk bi yer hadi isim vermiim aracima bir adet anahtar yaptirmak icin oooooooo muameleyi gorseniz 2. degil 3. hatta 4. sinif adam muamemlesi goruyosunuz neymis efendim arac lpg liymis
    araba servisin girisinde duruyordu konustuk ettim adam bir gordu ilk sordugu lpg orjinalmi (dedim ki yan tarindanizda renault ve dacia satis showroomu var hic orjinal lpg li satiyormusunuz) soyledigim sey yetkili BRC servisinde takildi. neyse 
    piskin piskin zaten sizin arac garanti kapsami disinda. pardon dedim nasil garanti kapsami disinda garanti belg. de yaziyo lpg ile ilgili olan kisimlar tamam garanti kapsami disinda, kalan yerler ne olacak deyince hemen kivirdi beyefendi. onceden garanti belgesini okumustum (biz kibar olalim yine de)
    neyse islem uzun olmayacagi icin kabul edildim servise biraz zor da olsa.
    bu arada yillik bakim icin zeytinburnu hedef otoya gittim hic bir problem cikmadi (randevu alirken ozellikle soyledim arac lpg li diye onemli degil dediler) bende bundan sonra o servisleri tercih edicem. 
    boyle sorunlar yasayabilirsiniz haberiniz olsun
    iyi gunler

Bende De VW bora var Eskisehir Servisi araci kabul etmedi ama Isparta hic bir problem cikarmadi

Evet bu olaylar can sikiyor.
    Dediginiz gibi 2. 3. sinif muamele gormek hic de guzel degil.
    Kadir Abinin actigi Bakanliga Dilekce olayina daha cok onem vermek gerekir. 
    Bizi istemeyeni biz de istemeyiz. Zaten yakin bi zamanda, benzin fiyatlari yuzunden LPGli araclarin yuzdesi artinca, bakalim bizi istemeyen servisler ne yapacak...

haklisiniz arkadaslar bende yetkili servis taraftari degilim hatta bugune 2.kez yetkili servise gittim ama konu onemli olunca anahtar kayip ve yenisi yapilacak y.disindan geliyo ileride dogabilecek herhangi bir hukuki olayda yetkili servis formu ft. v.s. gerekli olabilir diye dusundum bu sebepledir ki yetkili servis tercih ettim yoksa aman aman yolum dusmez oralara.
    anlamadigim sey yurtdisinda turkiyede kullandigimiz araclarin cogunda fabrika cikisli lpg versiyonlari var Canim Turkiyemde bu servis sorunu nedendir anlamiyorum ne almancilar gordum ne cillop gibi arabalarla arka tampona bi bakiyosun oooooohh adam takmis gazi geliyo memlekete ucuz ucuz.
    bunu dunya kabul etmis
    neyse onlar varsin bilsin bizi 2.3.4.5. sinif vatandas aklin yolu birdir.
    saygilar sunarim.

Admin in dilekcesini sanayi bknligina gonderin iste ben gonderdim hadi sizde...

ya duz dunya ozel servis var 
    yetkili serviste neden bu kadar onemli bunuda anlamis degilim.ben sahsen randevu alip arabamin basinda durmadan yapilmasina musade edemen.kisiden kisiye degisir.. ama yetkili servisler acayip uzun atlama yapiyor bu bir gercek.

aracim daha 2 yasinda ama nerdeyse 1 yildir yetkili servisin onunden bile gecmiyorum.Gecmemde...

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler