+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: direk lpg ile çalıştırma

direk lpg ile çalıştırma

arkadaşlar merhaba aracımda yazın sıcakda çalışmama problemi var ve benzin pompasından şüphe ediyorum bundan yaklaşık 3 yıl önce brc sıralı sistem taktırdım modelini şuan hatırlıyamıyorum aracı direk lpg ile çalıştırmanın bir yolu var mı bunun araca zararlı olacağını biliyorum ama bir yolu varsa denemem lazım yardımlarınızı bekliyorum. sitenin yeni bi üyesiyim konuyu yanlış yere açtıysam veya bi hata yaptıysak affola.

Cevap: direk lpg ile çalıştırma

Zorunlu haller için sistemimiz 5 adet direkt lpg'de çalışma hakkı tanımaktadır.5.çalıştırmadan sonra zorunlu çalışma adeti yetkili bayilerimiz tarafından resetlenebilmektedir.Çalıştırma işlemi için yetkili bayilerimize müracaat edebilirsiniz.Saygılar
    http://www.brcnerede.com

Cevabınız için teşekkür ediyorum. Yanlız çalıştırma işleminin nasıl olduğunu burada paylaşsak zor durumda kalanlar için daha iyi olmaz mı? Saygılar

Verdiğiniz yetkili bayi listesinden üç tanesi ile irtibata geçtim sadece bir tanesi sorunumla ilgilendi ve direk lpg ile çalıştırmanın sadece my 07de mümkün olduğunu söyledi. Aracımdaki sistem sequent 24 ve dediğim gibi yaklaşık üç yıl önce takıldı. Yardımınızı bekliyorum iyi çalışmalar.

Seq24'de bu özellik yok MY-07 ve MY-10 modellerinde mevcut.Saygılar

benim aracımda bravo kit var peki bu kite direk çalışma var _ Varsa Nası Yapılıyor Belli olmaz bi gün lazım olabilir.

Malesef yok.Saygılar

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler