+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2003 Model 1.3 Hyundai Accent Milenyum

Exclamation 2003 Model 1.3 Hyundai Accent Milenyum

Ankarada yaşıyorum, 2003 Model 1.3 Hyundai Accent Milenyum aracıma BRC Lpg sistemi taktırmayı düşünüyorum ancak korkularım ve sorularım var... Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

1-Aracıma yapılacak montajda takılan parçalar ne kadar gizlenebiliyor?
    2-BRC enjektörleri emsallerine göre biraz sesli çalışıyor.Bu sorun giderildi mi? Akustik olarak rahatsız olmak istemiyorum.
    3-Sistem için motor vy alt bölüme yapılan montajı mevcut varolan vidalara mı yapılıyor ?Örn: amortisör kules(Gereksiz vidalama ve delmeler hoşuma gitmiyor)
    4-Lpg sisteminin benim arabamda km deki yakıt maliyeti ne kadardır ?
    5-Sistemin sorunsuzluğu nasıldır ? (Sürekli kalibrasyon ayarı yaptırmak istemiyorum)
    6-Hyundai'nin bazı modellerine özel hazır BRC kitleri oluyormuş...Aracıma takılabilecek hazır BRC kit varmı? Yoksa hangi model sistemi önerirsiniz?
    7-Ankarada benim ihtiyaçlarımı karşılayacak hangi bayinizi önerirsiniz?

Şimdiden teşekkür ederim.

Cevap: 2003 Model 1.3 Hyundai Accent Milenyum

Aracınıza MY-07 modeli uygulanacak.Referans araçlar,maliyet,ödeme seçenekleri ve daha geniş bilgi için yetkili bayilerimiz ile görüşmenizi tavsiye ederiz.Saygılar
    http://www.brcnerede.com

Editör kusura bakmasın ancak çok iptidai ve üstünkörü bir cevap olmuş. Şuan için ne yazık ki teknik servislere ulaşabilecek zamanım yok onun için bu platformdan bilgi almak istemiştim. Yoksa yeterli teknik bilgiye yeterince sahip değiller mi?

1-Önceliğimiz standartlara uygun montajdır.Gizleme adına stanart dışı montaj tavsiye etmiyoruz.
    2-Enjektör sesi sorunumuz yoktur enjektör sesi seviyesi otomobil üretim standartları içindedir.Akustik olark sizi rahatsız etmez.
    3-Montajda standartlara uygun olmak şartı ile minimum delme ve vidala işlemi yapılır.
    4-Litre olarak benzinden ayni şartlarda olmak üzere max.%20 daha fazla lpg tüketiminiz olur.
    5-Sistemlerimizin yapılmış ayarlarının bozulması değişmesi gibi bir durum yoktur.
    6-Evet aracınıza Hyundai kit kullanılabilir.
    7-Yetkili bayilerimiz gerekli eğitimleri almışlardır.İlgili linkden yetkili bayi listemize ulaşabilirsiniz.
    http://www.brcnerede.com

Sayın Yöneticiye aylayışından ve doyurucu bilgi paylaşımından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. BRC forumun teknik açıdan doyurucu ve yönlendirici bir ortam olduğunu söylemeliyim. Bu bilgiler ışığınd diğer markaları es geçerek önümüzdeki ay Ankara BRC Mocan Otogaza aracımın montajını yaptıracağım,detaylarını sizinle buradan paylaşacağım. Sevgiler Saygılar...

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler