+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: brc vizeden geçemiyorum

brc vizeden geçemiyorum

merhabalar.aracımı 8 ay önce aldım aldığımda üzerinde brc marka lpg vardı ve en iyisi diye seviniyordum fakat ruhsata işli değilmiş ve ben anlamadım kandırıldım.şuan aracıma vize yaptırmam gerekiyor fakat faturasıyla işlettiremiyorum çünki BRC markası bu sene farklı bir tank ile çalışıyormuş ve bu araçta 2 sene önce takılan tank geçerli değilmiş.BRC izmir servisine gittiğimde tankı 200tl ye değişebileceklerini 300tl ye yakında fatura bedeli istediler bana 500tl minimum bedele gelecek vize bana 800 tl ye gelecek bunun başka çözümü olmadığını söylüyorlar.BRC farklı daha ucuz bir tanklamı çalışıyor acaba ve bunun için eski BRC kullanıcılarımı madur olmalı.yetkililerden ilgilenmelerini ve çözüm bulmalarını bekliyorum.tankım simit tank ve çizik dahi yok sıfır diye satılacak kadar yeni.

Cevap: brc vizeden geçemiyorum

Fatura tarihinden itibaren 1 ay içinde yasal zorunluluk olarak sistemin ruhsata işlenmesi gerekiyor.Montaj yaptıran şahsın bu püresüdürü yerine getirmemesi sizi madur etmektedir.Çözüm noktasında yetkili bayilerimizin yönlendirmelerini takip edebilirsiniz.Saygılar

öncelikle hızlı cevabınız ve ilginiz için teşekkür ederim.dediğiniz gibi madurum ve çözüm noktası olarak sizi gördüm ve size danıştımç.bana şu aşamada nasıl bir yol takip etmemi önerirsiniz.tankımın markası samçelik ve bu sene brc sam çelikle çalışmıyormuş ve maduruyetimde bu noktada başlıyor.bana maliyeti en aza indirgenmiş bir yok tavsiyeniz varmı.

Maliyet ve ödeme seçenekleri için yetkili bayilerimiz ile görüşmeniz gerekiyor.Saygılar

Cool Cevap: brc vizeden geçemiyorum

Alıntı 2A TEKNİK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maliyet ve ödeme seçenekleri için yetkili bayilerimiz ile görüşmeniz gerekiyor.Saygılar
    merhaba hocam brc bu sene hangi tank firmasıyla çalışıyor.sanırım arkadaş madur ruhsata işli olmadığından.peki ruhsata işli olanlarda bir problem çıkmaz diye düşünüyorum..
    :PDT_95:

İşlenmiş olanlarda bir sorun yok.Firmaların dönüşüm ile ilgili olarak Aksam listesi vardır bu listede değişiklikler olabiliyor.Bayilerimiz güncel aksam listesindeki ürünleri kullanır.İlk ruhsata işletmede liste ile araç üzerindeki donanımın örtüşmesi gerekiyor.Saygılar

Alıntı 2A TEKNİK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşlenmiş olanlarda bir sorun yok.Firmaların dönüşüm ile ilgili olarak Aksam listesi vardır bu listede değişiklikler olabiliyor.Bayilerimiz güncel aksam listesindeki ürünleri kullanır.İlk ruhsata işletmede liste ile araç üzerindeki donanımın örtüşmesi gerekiyor.Saygılar
    teşekürler
    :PDT_95:

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler