+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: GAZDAN BENZINE OTOMATIK GECIS

SN. KADIR ORUCU,
    VW PASSAT 1.8T ARACIMA NISAN 2006DA BRC SEQ 24 TAKILDI. ARACIMDA ILK GUNDEN ITIBAREN GAZ BITTIGINDE BENZINE OTOMATIK GECIŞ IŞLEMI TAM OLMUYOR. SES IKAZI VERMEDEN ARACIMIN MOTORU KENDILIGINDEN GAZ BITINCE BIR SARSINTIYI TAKIBEN DURUYOR. ARABAMI YUKSEK/DUŞUK HER SURATTE DENEDIM SON LED YANIP SONMEYE BAŞLADIKTAN BIR SURE SONRA GAZ DEPODA BITINCE BENZINE GECMIYOR. BENZIN DEPOSUNDA EN AZ 1/2 BENZIN VAR. KUMANDA ANAHTARINI MANUEL OLARAK BENZINE ALDIGIMDA MOTOR SORUNSUZ CALIŞIYOR. BRC YETKILI SERVISINDE, GAZ DEPO VANASINI ELLE KAPATTIKLARINDA SISTEM SESLI IKAZI TAKIBEN OTOMATIK OLARAK BENZINE GECIYOR, ANCAK NORMAL TRAFIKDE BU IŞLEM OLMUYOR. BIRKAC DEFA COK ZOR DURUMDA KALDIM. SIZDEN BU SORUNUM ILE ILGILI OLARAK COZUM  ICIN AYDINLATICI BILGI TALEP EDIYORUM, ILGILENIRSENIZ COK MEMNUN OLURUM.  BRC SISTEMINDEN DIGER YONLERDEN MEMNUNUM.

SELAM VE SAYGILARIMLA
    HUSEYIN ATAN          

GAZDAN BENZINE GECIŞ PARAMETRELERINI AYARLAMAK GEREKIYOR.

Alinti:
    GAZDAN BENZINE GECIŞ PARAMETRELERINI AYARLAMAK GEREKIYOR.

KADIR BEY,
    FORUMDA DAHA ONCEKI BIR CEVABINIZDA BUNA BENZER PARAMETRE TABLOSUNU GORMUŞTUM, BU DEGERLER BENIM ARACIM ICIN DE AYARLI DURUMDA. HALA SORUN COZULEMEDIGINE GORE; 
    BU PARAMETRELER HER ARAC ICIN STANDART MI? 
    SIZIN SERVISE TAVSIYE EDECEGINIZ BENIM ARACIMA OZGU OZEL BIR PARAMETRE VAR MI?
    TEŞEKKURLER
    HATAN

Araciniz sanirim turbo. Programi kontrol ettirmelisiniz. Montaji nerede yaptirdiniz. Ozelden mesaj yazar misiniz?

Alinti:
    Araciniz sanirim turbo. Programi kontrol ettirmelisiniz. Montaji nerede yaptirdiniz. Ozelden mesaj yazar misiniz?

Kadir Bey,
    Aracim Turbo, ozelden mesaj gonderdim.
    Selamlar
    HATAN

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler