+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ROLANTİDEN KALKIŞLARDASTOP ETME

Thumbs up ROLANTİDEN KALKIŞLARDASTOP ETME

Arkadaşlar rolantidenkalkışlarda, kırmızı ışıklarda durduktan sonra kalkışlarda gazda iken arabam stop ediyordu. Bir çok yere gösterdim hepsi ayrı ayrı şeyler söyledi fakat hiç biri sorunumu çözemedi. Ateşlemeden dediler bujileri değiştirdim, sonra buji kablolarını değiştirdim, bobini değiştirdim. Kelek boğazını temizlettim. vs... ama hiç biri sorunu çözmedi. En son Ankara İvedik Organize Sanayiinde BRC bayisi MOCAN' a gittim. Orada Fatih usta arabamla ilgilendi 10 dk içinde sorunu çözdü şu an arabamda hiç bir sorun yok. Mocan'a Fatih usta gibi bir ustayı bünyesinde çalıştırdığı için teşekür ediyorum. Tabiki Fatih ustaya çok teşekkür ediyorum. Allah ondan razı olsun büyük bir sıkıntıdan kurtuldum.:friendship:

Cevap: ROLANTİDEN KALKIŞLARDASTOP ETME

arkadaşım bide nasıl çözdüğünü yazsaydın da biz de faydalansaydık

Sayın Suatturkoglu,

Hakkımızdaki güzel düşünceleriniz için teşekkürlerimizi sunarız.

Aracınızı güle güle kullanın.

Saygılarımızla

Alıntı suatturkoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar rolantidenkalkışlarda, kırmızı ışıklarda durduktan sonra kalkışlarda gazda iken arabam stop ediyordu. Bir çok yere gösterdim hepsi ayrı ayrı şeyler söyledi fakat hiç biri sorunumu çözemedi. Ateşlemeden dediler bujileri değiştirdim, sonra buji kablolarını değiştirdim, bobini değiştirdim. Kelek boğazını temizlettim. vs... ama hiç biri sorunu çözmedi. En son Ankara İvedik Organize Sanayiinde BRC bayisi MOCAN' a gittim. Orada Fatih usta arabamla ilgilendi 10 dk içinde sorunu çözdü şu an arabamda hiç bir sorun yok. Mocan'a Fatih usta gibi bir ustayı bünyesinde çalıştırdığı için teşekür ediyorum. Tabiki Fatih ustaya çok teşekkür ediyorum. Allah ondan razı olsun büyük bir sıkıntıdan kurtuldum.:friendship:

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

MOCAN OTOGAZ
    "BRC YETKİLİ SERVİSİ"
    MOCAN OTOMOTİV LTD. ŞTİ.
    İvedik Organize San. Bölg. Altın Örnek Sanayi Sitesi Melih Gökçek Bulvarı 564. Sokak No: 60Yenimahalle
    TEL (312) 394 72 22 - (312) 394 73 22 CAN MOCAN 0 533 244 29 49 FATİH GÖKHAN 0 532 615 45 53 www.mocanotogaz.com.tr

Valla bende bilmiyorum bir kaç ayar yaptı düzeldi. MOCAN'ı herkese tavsiye ediyorum. adamlar işini bilerek yapıyor. Zaten ödüllü bir BRC bayisi boşa vermezler o ödülü değilmi...

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler