+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: rover 416

rover 416

s.a. herkese...öncelikle bu forumu yapan yetkillere çok tşk..ederim....yeni üye oldum bende. aracım rover 416..acaba hangi lpg kiti uyumlu olur...my-10 varmış galiba es son...bilgi veren olursa tşk...

Cevap: rover 416

Aracınıza MY-10 uygulanacak,maliyet ve ödeme seçenekleri için yetkili bayilerimiz ile görüşebilirsiniz.Saygılar
    http://www.brcnerede.com

cevabınız için tşk...ederim....benim aracım hatcback ben aslında silindir tank istiyorum...ama benim araca simit tank olur dediler....bir de simit tank aracın ön göğüs bölüöündeki düğmesinde ışıkları tam göstermiyormuş....yanıp sönme varmış....düğmeye güvenemicekmiyiz....bi arkadaşım brc taktırmış o problemi yaşamış....bu konuda yardımcı olurmusunuz....simit tankların deposundaki gaz düğmede doğru olmayabilir mi....sygılar

Benzin göstergesi gibi stabil bir çalışma beklemeyiniz fakta simit veya silindir tank seçiminizde gösterge çalışma durumunu göz önünde bulundurmayınız.Bağajınıza uygun olan tank seçimini yapınız tavsiyemiz.Saygılar

aracım hatcback dolayısı ile koltuklar yatıyor....silindir tank sanırım ortada kalacak sabitlenmesi de belki biraz güç gibi....siz genelde hatcback araçlara hangi tankı takıyorsunuz....yani hangi tank olmalı...bir sorum da brc fiyatına zam gelcek deniyor.....doğrumu saygılar

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler