+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2010 mondeo LPG sıkıntılı mı?

2010 mondeo LPG sıkıntılı mı?

merhabalar;
    2010 mondeo : lpg konusunda sıkıntı var mı acaba? yüksek devirlerde piston eritmesi falan deniliyor doğrumu acaba? BRC nin hangi kiti?
    Saygılar teşekkürler...

Cevap: 2010 mondeo LPG sıkıntılı mı?

Aracınıza lpg dönüşümü yapılabilir özel bir durumu veya sorunu yok,şu anda 4 silindirli araçlara MY-10 modelini uygulamaktayız.Maliyet,ödeme seçenekleri ve referans araçlar için yetkili bayilerimiz ile görüşebilirsiniz.Saygılar
    http://www.brcnerede.com

teşekkür ederim, biliyorum çok yoğunsunuz ancak ; Pipolu uygulama mı yapılacak yoksa monifold delinerek mi yapılmasımı ? Açıkcası forumları epeyce okudum aklım karıştı bazı cmax , focus lardan pipolu montaj sonrası sorunlar olunca tekrar klasik yönteme dönülmüş ancak benzin enjektörlerine sıfır mesafeden LPG uygulanmasıda performans açısından akla yatkın ve verimli gözüküyor , son zamanlarda bununla ilgili durum nedir acaba ?

Öncelikle Pipo uygulamasına yetkili bayilerimiz karar veriyor aracınıza uyması durumunda Pipolu montajı öneriyoruz.Biz pipo uygulanmış araçlarda herhangi bir sorun ile karşılaşmadık.Konu hakkında yetkili bayilerimizin önerilerini dikkate alabilirsiniz.Saygılar

vakit ayırıp cevap yazdığınız için teşekkür ederim....

Aracınız gaz pipolu montaja müsait.0 km mondeolarda pipo uygulamasında kesinlikle sorun yoktur.Yetkili bayilerimizde dönüşüm yaptırabilirsiniz.Selamlar...

Özençler 2A Çorum Otogaz
    BRC BÖLGE BAYİ
    www.ozenclerotogaz.com.tr

Alıntı yusuftaner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim, biliyorum çok yoğunsunuz ancak ; Pipolu uygulama mı yapılacak yoksa monifold delinerek mi yapılmasımı ? Açıkcası forumları epeyce okudum aklım karıştı bazı cmax , focus lardan pipolu montaj sonrası sorunlar olunca tekrar klasik yönteme dönülmüş ancak benzin enjektörlerine sıfır mesafeden LPG uygulanmasıda performans açısından akla yatkın ve verimli gözüküyor , son zamanlarda bununla ilgili durum nedir acaba ?

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A
    ÖZENÇLER OTOGAZ ABDULLAH ÖZENÇ
    Çepni Mah. Aşağı San. 6.Çelik Sokak
    No:6-8-10 ÇORUM Tel:0364 213 51 73
    MEHMET ÖZENÇ GSM:0533 523 67 59
    www.ozenclerotogaz.com.tr

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler