+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: sequent my-10 nun my-7 den farkları

sequent my-10 nun my-7 den farkları

merhaba;
    sanırım birkaç aydır yeni kitiniz my-10 u takmaya başladınız. önceki versiyondan üstünlüğü farkları nelerdir acaba. iyi çalışmalar.

Birde 2006 seat altea aracım için manifoltu delmeden pipo sistemi takılarak montaj yapılabiliniyor mu?

Cevap: sequent my-10 nun my-7 den farkları

Daha gelişmiş yazılıma sahip ECU,daha sesiz ve hızlı enjektörler.Pipo ugulamasına yetkili bayilerimiz karar veriyor,yetkili bayilerimiz ile görüşebilirsiniz.Saygılar
    http://www.brcnerede.com

my 10 un my 7 den farklarını yazabilirmisiniz enjektörler tamamen değişmişmi? netten öğrendiğime göre geçiş ısısını genüustan deil railden okuyormuş ve ilk 1 dakikada(soğuk motor) gaza geçiyormuş yani motor suyu sıcaklığına hiç bakmıyormu?bu durum çok soğuk ortamlarda ilk çalıştırmada gaza geçişte sıkıntı yaratırmı ? bu konuları teknik olarak anlatırmısınız

1-Daha gelişmiş ECU ve yazılım.
    2-Daha sessiz ve hızlı enjektörler.
    3-Sistemlerimizde soğuk motorda lpg geçiş için iki şart vardır süre ve sıcaklık geçiş için önceki modellerimizde her iki şartın gerçekleşmesi gerekiyordu,MY-10 da ise geçiş için iki şartdan birinin gerçekleşmesi yeterlidir.
    4-Geçiş de herhangi bir sıkıntı çıkartmaz çünkü MY-10 geçiş stratejisi de farklı geçiş sırasında silindirleri tek tek lpg'ye almaktadır.

Cool Cevap: sequent my-10 nun my-7 den farkları

Alıntı 2A TEKNİK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1-Daha gelişmiş ECU ve yazılım.
    2-Daha sessiz ve hızlı enjektörler.
    3-Sistemlerimizde soğuk motorda lpg geçiş için iki şart vardır süre ve sıcaklık geçiş için önceki modellerimizde her iki şartın gerçekleşmesi gerekiyordu,MY-10 da ise geçiş için iki şartdan birinin gerçekleşmesi yeterlidir.
    4-Geçiş de herhangi bir sıkıntı çıkartmaz çünkü MY-10 geçiş stratejisi de farklı geçiş sırasında silindirleri tek tek lpg'ye almaktadır.
    merhaba;
    MY-10 kitinin montaj fiyatı nedir....?
    :PDT_95:

Maliyet ve ödeme seçenekleri için yetkili bayilerimiz ile görüşmeniz gerekiyor.Saygılar

MERHABA
    UZUN ZAMANDIR LPG KİTLERİ HAKKINDA BİLGİ EDİNMEYE ÇALIŞIYORUM HEPSİNDE MUHAKKAK AYNI SORUNLAR MEVCUT ANLADIĞIM KADARI İLE LPG MONTAJI İÇİN SADECE LPG DEN ANLAMAK YETMİYOR ARACIDA ÇOK İYİ TANIMAK GEREKİYOR DİTRİBÜTÖR FİRMALARIN EĞİTİM VERİRKEN BUNA DİKKAT ETMELERİ GEREKİYOR BÖYLE GİDERSE LPG TASARRUF DEĞİL KÜLFET OLUYOR RESMEN ARACIMDAN SOĞUDUM YANİ

BENİM ARACIM 95 3 18 İS 1800 MOTOR 140 HP 2007 YILINDA E GAS KİTİ TAKTIRDIM PERFORMANS KAYBI OLMADIĞI GİBİ GÜCÜ ARTTI TAAKİ ENJEKTÖRÜM YANDIKTAN SONRA SERVİSE GİTMEMLE SORUNLARIM BAŞLADI ŞU AN SERVİS FALANDA KALMADI TABİKİ . HER AYARDA BİRAZ DAHA BOZULDU EN SON KENDİM BAKMAYA KARAR VERDİM BAKTIĞIMDA NE GÖREYİM ENJEKTÖR HORTUMLARI DİPTEN YARILMIŞ VE KAÇIRIYOR TABİİ ( ARIZALARINIZDA DİKKATE ALIN DERİM )UÇLARINI KESTİM VE TAKTIM ARABA FİŞEK GİBİ OLMUŞTU AMA KURT BU !!!! DURMUYORKİ USTAYA TEKRAR GİTTİM SEBEBİNİ SÖYLEMEYE GİTMEZ OLAYDIM TAMAMEN BOZDU
    SANIRIM GAZ YOĞUN GELİYOR YADA HİÇ GELMİYOR BIKTIM ARTIK
    ŞİMDİ SİSTEMİ DEĞİŞTİRMEYİ DÜŞÜNÜYORUM AMA KARARSIZ KALDIM SERVİS AĞI YAYGIN OLAN( TABİKİ BAŞTA BAHSETTİĞİM TECRÜBEDE OLAN ) 2.Cİ KİT OLMASINDAN DOLAYI CEBİMİDE YAKMAYACAK NE TAKTIRABİLİRİM YADA SİZİN FİRMANIZDA ARACIMDA BULUNAN MEVCUT EKİPMANLARDAN YARARLANIP FİYATTA KOLAYLIK SAĞLANABİLİRMİ SAYGILARIMLA HERKESE KEYİFLİ SÜRÜŞLER DİLERİM

Kullandığınız sistemin hiç bir parçası sistemimiz ile çalışacabilecek durumda değildir.Sistemin tamamen değişmesi gerekir.Referans araçlar,maliyet ve ödeme seçenekleri için yetkili bayilerimiz ile görüşmenizi tavsiye ederiz.Saygılar
    http://www.brcnerede.com

my 07 olan araca my 10 programı yüklenebilir mi yoksa tamamen farklı bi sistem midir...?

MY-10 için 3.01 versiyon proğram çıktı ilgili versiyon her iki yani 07 ve 10 ECU'ları proğramlamaktadır.MY-07 ECU'yu 3.01 versiyon ile proğramlamak artı veya eksi bir durum yaratmaz.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler